PENSION SUNSET - Nová Role

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pokud hledáte ubytování v krásné a romantické vesničce v obci Mezirolí u Karlových Varů, penzion Sunset je tou pravou volbou.

Penzion Sunset svůj název získal díky dokonalému výhledu na západ slunce, který na Vás zapůsobí svou uklidňující romantickou atmosférou především během ledních večerů.

Celý dům jsme vybudovali a uspořádali podle zásad Feng Shuei. Na řešení zahrady se dokonce podílela přední specialistka v tomto oboru Ing. Zuzana Hašpicová. Všechny prostory tak poskytují maximální pohodlí a odpočinek. Pro posílení ochrany a pocitu bezpečí hostů penzionu jsme při výstavbě domu do základů vložili speciální amulety a pentagramy - Šalamounův pentagram, Triscal, Strom života atd.

Hosté pensionu Sunset mohou využít po dobu svého pobytu i posezení ve vinném sklepě s lahvinkou dobrého vína. Součástí vinného sklepa je též společenská místnost, kde mohou hosté posedět u kávy, vína či piva, zahrát si šipky či sledovat sportovní zápasy na velké televizi, případně i zatancovat.
Po domluvě je možnost konání oslav či večírků pro uzavřenou společnost!

Ubytování je u nás možné ve třech dvoulůžkových a jednom jednolůžkovém pokoji, které jsme rozdělili podle barev na pokoj červený, modrý, oranžový a žlutý.

Pension Sunset je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které se zde rozhodnou strávit klidný víkend či dovolenou, stejně tak i pro manažery a pracovníky firem. Ti jistě ocení kalkulaci ceny dlouhodobého pronájmu dle požadavků a doby ubytování.

Nezapomněli jsme ani na místo k zaparkování Vašeho auta. Zdarma nabízíme venkovní parkoviště hlídané kamerou nebo za poplatek parkování v kryté garáži.

PENSION SUNSET ubytování v pensionu

Lůžkoviny a okenní žaluzie jsou na všech pokojích samozřejmostí. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny lednicí, fénem, televizí se satelitem a nechybí ani možnost internetového připojení zdarma. K dispozici je také lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí a utěrky. Každý pokoj má navíc svůj vlastní vchod zvenku, což zaručuje naprosté soukromí hostů.

Okolí pensionu a Nová Role

Místo a okolí pensionu nabízí hostům širokou škálu atraktivních aktivit. Můžete zde podniknout řadu výletů na zajímavá místa nebo vyzkoušet některé z léčebných a relaxačních procedur v nedalekých lázních. Sportovci určitě rádi využijí cyklostezku směřující do Karlových Varů (kola je možno uložit v garáži pensionu), blízký les pro pěší turistiku či populární nordig walking nebo vyjížďku na koni. Noční život si jistě užijete v karlovarských hospůdkách, barech či casinech.

Koupaliště Nová Role

V Nové Roli, která je vzdálena cca 5 km, se nachází velké přírodní koupaliště s dětskými atrakcemi a příjemným posezením v malé hospůdce.

Rybaření

Milovníci rybaření si mohou užít volný čas u některého ze spousty rybníku v okolí.

Kolonády Karlových Varů

Výjimečným zážitkem je návštěva lázeňského centra Karlových Varů. Můžete se zde projít historickými kolonádami a ochutnat léčivé prameny a lázeňské oplatky za poslechu kolonádního koncertu nebo posedět na venkovních terasách malých kaváren.

Diana

Z lázeňského centra můžete vyjet lanovkou na Vrch přátelství. Zde najdete rozhlednu Diana, na jejímž vrcholu se Vám naskytne krásný pohled na Karlovy Vary a okolí, příjemnou restauraci s venkovním posezením, mini ZOO a Motýlí dům.

Muzeum J. Bechera

Muzeum se nachází přímo na místě bývalé továrny, kde Becherovka více než sto let pramenila, a můžete zde nahlédnout do její pestré, pozoruhodné a často pohnuté minulosti. V rámci prohlídky můžete také ochutnat několik specialit z muzejního baru.

Moser

Exkurze sklárny v Karlových Varech Vás provede kouzelným světem luxusního křišťálového skla Moser. Nahlédnete zde do tajů výroby skla a dýchne na Vás atmosféra více než 150-leté historie sklárny Moser.

Loket

Doménou nedalekého města je goticko-románský hrad Loket. V jeho venkovním amfiteátru se v letních měsících pravidelně koná řada lákavých hudebních koncertů mnoha známých a prestižních interpretů jako je Věra Špinarová, Kamil Střihavka, Chinaski, Divokej Bill, Mig 21 a další.

Mariánské a Františkovy Lázně

Spolu s Karlovými Vary tvoří Mariánské a Františkovy Lázně tzv. lázeňský trojúhelník. Nejnavštěvovanějším místem Mariánských Lázní je Zpívající fontána a při návštěvě Františkových Lázní nezapomeňte zajít k sošce Františka, která podle legendy zaručuje ženám plodnost.

Bečov

V Bečově nad Teplou naleznete hrad a zámek nesmírné historické hodnoty. Zachovalý středověký hrad je jedním z nejlépe dochovaných hradů v Čechách. Barokní zámek zas nabízí možnost zhlédnout unikátní mobiliář sv. Maura.

Zimní vyžití

Nadšenci zimní turistiky mohou navštívit některou z nedalekých sjezdovek na Božím Daru, Plešivci nebo Klínovci.

Jízdárna Děpoltovice

Agroturistický areál Pegas ve spolupráci s jezdeckým klubem Pegas zajišťuje oblíbené vyjížďky na koních po okolí pro jednotlivce i skupiny nebo jízdy na koni v kryté jízdárně.

Rezervovat ubytování v PENSION SUNSET - Nová Role

Nejbližší ubytování v Nové Roli a okolí

Ubytování Nová Role

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah