EVROPSKÉ CENTRUM PŘÍRODNÍCH PIVNÍCH LÁZNÍ - Děpoltovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Evropské centrum Přírodních Pivních Lázní nacházející se ve vesnici Nivy nabízí nezapomenutelné zážitky ve vynikajících pivních lázních nedaleko Karlových Varů. Hosté se mnou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích typu standard a deluxe. Na rozdíl od všech jiných pivních lázních v ČR karlovarské pivní lázně používají jenom nefiltrované a nepasterizované „Karlovarské pivo Starý hrad“, které je bez konzervantů a je vyrobeno ve vlastním minipivovaru.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

EVROPSKÉ CENTRUM PŘÍRODNÍCH PIVNÍCH LÁZNÍ ubytování v pensionu

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a vlastní koupelnou s toaletou, základnami toaletními potřebami a fénem. Dvoulůžkové pokoje Deluxe mají navíc možnost dvou přistýlek ve formě rozkládacího gauče pro děti.

Gastronomie

Restaurace „Staroslovanská kuchyně“ je současně hospoda i pivnice s vynikajícím tankovým pivem z domácího pivovaru.

Okolí pensionu a Děpoltovice

Evropské centrum Přírodních Pivních Lázní nacházející se ve vesnici Nivy má ideální polohu, nachází se totiž mezi Karlovými Vary a Krušnými horami.

Krajské město Karlovy Vary je známe díky svému lázeňství a léčivým pramenům, kterých zde není málo. Při procházce centrem narazíte hned na několik kolonád, kde dle mého názoru je nejmajestátnější Mlýnská kolonáda, nad kterou se nachází i menší vyhlídka. Dále kolonády Tržní, Zámecká, Sadová či Vřídelní. Historických památek je zde též mnoho od kapliček a kostelů po historické budovy lázní a jiné. Při procházce centrem narazíte např. na kostel sv. Máří Magdalény, zámeckou věž nebo sloup se sousoším Nejsvětější Trojice. Za návštěvu též stojí Karlovarská Becherovka či moderní hotelový komplex Thermal, kde se každoročně pořádá filmový festival. Vyhlídek a rozhleden zde též naleznete mnoho a nabídnou nádherná panoramata jak na historickou část města, tak na tu novější a okolí.

Rezervovat ubytování v EVROPSKÉ CENTRUM PŘÍRODNÍCH PIVNÍCH LÁZNÍ - Děpoltovice

Nejbližší ubytování v Děpoltovicích a okolí

Ubytování Děpoltovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah