HOTEL RIVIERA DĚPOLTOVICE - Nová Role

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Srdečně Vás vítáme v našem hotelu, který leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlových Varů

Srdečně Vás vítáme v Hotelu Riviera, který leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlovy Vary. Všech našich 51 útulných pokojů (1 - 4 lůžkových) je vybaveno sprchou, WC, TV + SAT, převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Součástí Hotelu Riviera jsou také bungalovy s novým vybavením. V každém bungalovu jsou tři dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, Sat-TV, velká terasa, kuchyně se zařízením.

HOTEL RIVIERA DĚPOLTOVICE ubytování v hotelu

Všech našich 51 útulných pokojů (1 - 4 lůžkových) je vybaveno sprchou, WC, Sat-TV a převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi. V naší restauraci si vychutnejte české i mezinárodní speciality, které jsou připraveny našimi šéfkuchaři. Dále Vám nabízíme vhodné prostředí pro svatby, slavnostní příležitosti, smuteční hostiny, firemní školení, konference, soukromé večírky, recepce, rauty, ale také prostory pro prezentaci Vašich výrobků - v letní sezóně (květen - září) v našem zahradním altánu s krbem přímo na břehu jezera, celý rok pak v restauraci nebo v nově zrekonstruovaném a nejmodernější audiovizuální technikou vybaveném salonku. Zeptejte se nás a my Vám rádi sestavíme menu a program dle Vašich individuálních požadavků a přání. Součástí hotelu jsou také bungalovy s novým vybavením v příjemných cenových relacích. V každém bungalovu jsou tři dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, Sat-TV, velká terasa, kuchyně se zařízením, vlastní parkoviště.

Recepce

8.00 - 20.00

Gastronomie

V naší restauraci si vychutnáte české i mezinárodní speciality, které jsou připraveny našimi šéfkuchaři. Dále Vám nabízíme vhodné prostředí pro svatby, slavnostní příležitosti, smuteční hostiny, firemní školení, konference, soukromé večírky, rauty, ale také prostory pro prezentaci Vašich výrobků - v letní sezóně (květen - září) v našem zahradním altánu s krbem přímo na břehu jezera, celý rok pak v restauraci nebo v nově zrekonstruovaném a nejmodernější audiovizuální technikou vybaveném salonku.

Rezervovat ubytování v HOTEL RIVIERA DĚPOLTOVICE - Nová Role

Nejbližší ubytování v Nové Roli a okolí

Ubytování Nová Role

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah