APARTMAN ATELIER VARY - Karlovy Vary

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmán se nachází v klidové části města, v okolí rodinných domů, s minimálním dopravním provozem.

​Apartmán má ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s lednicí a kávovarem a koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

APARTMAN ATELIER VARY ubytování v apartmánu

​Veškerý komfort apartmánu - v ložnici pohodlné zvýšené postele, v obývací části rozkládací gauč, plně vybavená kuchyň - čtyřplotýnková indukční deska, odsavač par, myčka nádobí (tablety do myčky k dispozici), rychlovarná konev, toastovač, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar na filtrovanou kávu, trouba. K dispozici instantní káva, cukr, čaj, sůl, pepř, olej, ocet, mlíčka do kávy. V koupelně velký sprchový kout, zrcadlo s osvětlením, pračka se sušičkou (tablety do pračky k dispozici), samozřejmostí je vysoušeč vlasů, osušky, v dávkovači mýdla dezinfekční mýdlo. Na všech oknech nadokenní venkovní rolety k zatemnění.

Okolí apartmánu a Karlovy Vary

Zhruba 250 metrů od domu se nachází volnočasový areál s běžeckou či inlinovou dráhou, dětským hřištěm, horolezeckou stěnou, přírodním koupalištěm, dětským brouzdalištěm, k dispozici bufet s občerstvením, se vstupem zdarma. Zhruba 200 metrů od domu je supermarket Tesco. U supermarketu je zastávka městského autobusu č. 12, který cca 3-4× za hodinu jede směrem do centra. Centrum je autobusem asi 12 minut, pěšky asi 1/2 hodiny. 500 metrů od ubytování se nachází restaurace Novissimo a obchod NORMA.

Rezervovat ubytování v APARTMAN ATELIER VARY - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah