THE GRANARY - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

The Granary poskytuje luxusní ubytování s restaurací v zámeckém areálu Ctěnice nedaleko centra Prahy – v klidné lokalitě s okouzlujícím zámeckým parkem, kde naleznete význam slova relaxace. Čeká na Vás luxusní ubytování v „sýpce“, odpočinek v zámeckém parku či gurmánský zážitek od našeho šéfkuchaře. Hotelová část nabízí ubytování ve 24 pokojích.

The Granary poskytuje luxusní ubytování s restaurací v zámeckém areálu Ctěnice nedaleko centra Prahy – v klidné lokalitě s okouzlujícím zámeckým parkem, kde naleznete význam slova relaxace. Čeká na Vás luxusní ubytování v „sýpce“, odpočinek v zámeckém parku či gurmánský zážitek od našeho šéfkuchaře.

V celém areálu je možné připojit se na síť wifi a to zcela zdarma. V areálu je pro hosty k dispozici bezplatné parkování.

Jedinečný zámecký a hospodářský areál mající středověký původ a jádro byl postupně podle požadavků doby upravován do renesanční a později i do barokní podoby. Základní dispozice objektu pochází z pozdně gotické přestavby. Renesanční přestavba udělala z tvrze reprezentační zámek.

THE GRANARY ubytování v hotelu

Hotelová část nabízí ubytování ve 24 pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a toaletou, dále je zde televize, trezor a minibar. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

The Granary nabízí svým hostům tři typy pokojů:

Deluxe pokoj - Vhodný pro páry, přátele i firemní partnery. Pokoj má manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. V pokoji je samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Hosté mají k dispozici ručníky, mýdlo, krém na ruce, šampon, fén).

Executive pokoj - Ideální pokoj s manželskou postelí pro milovníky romantiky. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. Zvláštností pokoje je nádherná moderní vana přímo v pokoji. K dispozici samozřejmě samostatné WC. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. Najdete tam také župan a pantofle.

Luxury pokoj - Luxusní apartmá s ložnicí a obývacím pokojem pro 2 osoby s manželskou postelí. Apartmá je vybaveno rozkládací sedačkou, šatní skříní, tv, wifi připojením, trezorem a minibarem. V případě potřeby možná 2× přistýlka na rozkládací sedačce za poplatek. V pokoji je luxusní vana, dále je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. Apartmá nabízíme pro novomanžele se svatební výzdobou. Najdete tam také župan a pantofle.

Recepce

Recepce je pro hosty otevřena denně od 7:00 do 0:00.

Check-in je možný v době od 14:00 do 0:00 a check out do 11:00.

Gastronomie

Součástí areálu je hotelová restaurace otevřena každý den od 7:00 do 23:00. Podáváme snídaně, obědy i večeře. Kapacita restaurace je 80 míst.

Ve všední dny v čase 11:00 - 14:00 podáváme polední menu.

Od dubna do října je otevřena venkovní zahrádka. Celá restaurace je nekuřácká.

Okolí hotelu a Praha

Dobře dochovaný soubor hospodářských budov náležejících k zámku se rozkládá na jihovýchodě od zámku a tvoří ho sedm budov. Patrně nejcennější objekt je dvoupatrová mohutná stavba sýpky se sedlovou střechou. Hospodářská budova vpravo od vstupní brány sloužila původně zřejmě jako ovčín či špejchar. Obdélná stavba s předstupujícím portikem na podélné ose stojící na ose dvora je tzv. kočárovna. Za kočárovnou stojí samostatný hospodářský dvůr na půdorysu „U“, kde od r. 1998 sídlí Jezdecká společnost Ctěnice.

Park má výměru 2, 33 ha a navazuje na zámek ze severní a východní strany. Parkem protéká potok, který ho podélně dělí téměř na polovinu.

Rezervovat ubytování v THE GRANARY - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah