HOTEL BRIDGE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Nově zrekonstruovaný hotel Bridge***, provozovaný společností IC HOTELS a. s. , disponuje celkem 69 pokoji ve 3* standardu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou.

Hotel se nachází v Praze 9 na Černém Mostě, 5 minut pěšky od stanice metra, dvacet minut metrem (trasa B) do centra Prahy a 5 minut pěšky do nákupního a zábavního Centra Černý Most. Parkovat lze v okolí hotelu zdarma, nebo je možnost využít vyhrazené parkoviště přímo u hotelu za poplatek.

HOTEL BRIDGE ubytování v hotelu

HOTEL BRIDGE *** má k dispozici 69 pokojů tříhvězdičkové kategorie s celkovou kapacitou 152 lůžek. K dispozici jsou rodinné pokoje pro 2 – 5 osob a pokoj pro handicapované hosty.

Sdílený standard pokoj*** - dvou až pětilůžkové (rodinné) pokoje plně vybavené v kategorii ***. Sdílená koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem a toaletou. TV se satelitním příjmem a telefon.

Standard pokoj*** - dvou až pětilůžkové (rodinné) pokoje plně vybavené v kategorii ***. Koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem a toaletou. TV se satelitním příjmem a telefon. Některé pokoje mají balkón.

Superior Suite*** - dvou až pětilůžkové (rodinné) pokoje plně vybavené v kategorii ***. Větší velikost pokoje – 40m2. Koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem a samostatnou toaletou. TV se satelitním příjmem a telefon, minibar, trezor. Wi-fi připojení na pokoji. Pokoje mají balkón.

Denní pokoj*** - Hledáte odpočinek přes den, mezi jednáními? Nebo přímo prostor pro jednání? Pronajměte si pokoj na 3-5 hodin. Koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem a toaletou. TV se satelitním příjmem a telefon.

Gastronomie

Snídaně jsou podávány formou bufetu. V hotelu se nachází stylově vybavená, , Švejkova restaurace“ která slouží jak hotelovým hostům (vstup přímo z lobby hotelu) tak i široké veřejnosti.

Restaurace má 50 míst k sezení, rozdělených na kuřáckou část u výčepu, kde lze sledovat sportovní přenosy na velkoplošné LCD TV a nekuřácký salónek. V letních měsících nabízí možnost posezení na terase. Hostům se nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně, plzeňské pivo 12%, alkoholické a nealkoholické nápoje.

Okolí hotelu a Praha

SPORTCENTRUM STEP, které je od hotelu Bridge vzdáleno jen cca 15 minut vozem a 25 minut MHD, nabízí velké množství sportovních a relaxačních aktivit (i pro veřejnost).

Rezervovat ubytování v HOTEL BRIDGE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah