PENSION FOX - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (839)
  • >>> Kyje (2)
  • >>> PENSION FOX - Praha

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension se nachází v klidném prostředí vilové zástavby v Praze 9 – Kyje, a však do centra Prahy se snadno dopravíte metrem za cca. 15 min.

Zastávka metra je vzdálena 180 m od pensionu.

Pension svou polohou zaujímá ideální místo pro turistickou i obchodní návštěvu Prahy.

Ubytování nabízíme ve 14 –ti pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT - TV (LCD) a trezorem přímo na pokojích.

Součástí pensionu je prostorná jídelna, v níž je servírována snídaně a kterou je také možno využít jako společenskou místnost.

V letních měsících si můžete pobyt zpříjemnit posezením na zahradě přímo u pensionu.

Pro klienti je k dispozice zdarma uschovná zavazadel, bezdrátové připojení na Internet (převážně v společenské místnosti), dále za poplatek místnost na žehlení prádla.

Máte u nás možnost využít služby malého studia osobní péče a hygieny “Hýbaní a poznání”. Ve studiu jsou prováděny poradenství, individuální cvičení a masáže zaměřené na odstranění příčin bolestí a profylaktiku páteře a kloubů, na odstranění celulity, senzitivné-energetické masáže.

Ve všech prostorách pensionu platí ZÁKAZ KOUŘENÍ. Pro kouření máme vyhrazená místa na zahradě.

Pension Fox nabízíme 1 jednolůžkový, 11 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, LCD TV + SAT a trezorem. Na nekterých pokojích možnost přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké, kouřit lze pouze na zahradě.
Prostorná hala pro snídani, posezeni u TV s nápojovým servisem, zahrádka. Bezdrátové připojení na Internet zdarma, prevážně ve společenské místnosti

PENSION FOX ubytování v pensionu

Nabízíme ubytování ve 14 –ti pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT – TV (LCD) a trezorem přímo na pokoji.

1×1 - lůžkový pokoj

11×2 - lůžkový pokoj (na jednem z pokojů je možnost přistýlky)

2×3 - lůžkový pokoj

Ubytování je možné od 14.00 hod. (check-inn).

Ukončení pobytu je do 10.00 hod. (check-out).

K dispozice zdarma uschovná zavazadel.

Recepce

8:00 - 20:00

Gastronomie

Stravování Snídaně je zahrnuta v cene a je podávána od 7.30 do 09.30 hod. Snídaně je kombinovanou formou: jogurt, sýr, máslo, džemy, mléko, müsli, ovoce - v podobě volného výběru (bufet), klobása, šunka, sýr atd. - na taliřě na stůl (continental). Můžete si také udělat tousty. K obědu a večeři doporučujeme dobre restauraci, které se nachází vedle: Soči (50 m) - gruzínská a ukrajinská kuchyně, Diana (100 m) - restaurace ve stylu myslivost, Čínská restaurace (150 m).

Okolí pensionu a Praha

Relax a další možnosti Máte u nás možnost využít služby malého studia osobní péče a hygieny “Hýbaní a poznání”. Ve studiu jsou prováděny poradenství, individuální cvičení a masáže zaměřené na odstranění příčin bolestí a profylaktiku páteře a kloubů, na odstranění celulity, senzitivné-energetické masáže. Na konce ulici najdete rekreační zónu -Kyjský rybník. V letě je možnost koupaní a během celého roku – příjemné procházky v zeleně kolem rybníku po upraveným pešinám. Dále ve vzdálenosti jedné zástavky metrem směrem k středu města jsou dva sportovních areálu s krytým bazénem, z toho jeden s mořskou vodou. Ve vzdálenosti jedné zástavky metrem se nachází největší v Praze areál obchodů: centrum „Černý most“ s hypermarketem Globus a multikinem, IKEA, Hornbach, Makro a mnoho dalšich.

Rezervovat ubytování v PENSION FOX - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah