ZÁTIŠÍ - Nejdek

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o rekreačním zařízení

Popis ubytování

ZÁTIŠÍ v Bernově u Nejdku – to je ticho, klid, čistý vzduch a hluboké lesy.

ZÁTIŠÍ v Bernově u Nejdku nabízí příjemné ubytování pro rodiny s malými dětmi, organizované skupiny i firemní akce. Prostory jsou vhodné i pro školy a školky v přírodě. Ubytovat se můžete v hlavní budově nebo chatkách. Hlavní budova disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými, čtyřlůžkovými, pětilůžkovými a devítilůžkovými pokoji. Chatky jsou poté uzpůsobeny pro 4 osoby + možnost dvou přistýlek.

Každý pokoje v hlavní budově je vybaven šatní skříní, stolem, židlemi, nočními stolky, lampičkami a samostatným WC a koupelnou s malou vanou. .

Chatky jsou vybaveny původním nábytkem z 90. let. V přízemí je společná místnost s rozkládacím gaučem, krbem a kuchyňkou. Kuchyňka je vybavena lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím. Je zde také malá koupelna se sprchovým koutem a WC a velký balkón s výhledem do údolí. V podkroví je pak umístěna ložnice se čtyřmi lůžky.

V areálu mají hosté k dispozici dětskou hernu, fitness místnost, saunu se studeným bazénem, bobovací svah pro zimní radovánky, hřiště, společenské hry, knihovnu a drobné sportovní náčiní (míč, badminton...).

Vzhledem k odlehlé poloze střediska je v areálu slabý signál všech mobilních operátorů a není možné našim hostům poskytnout WIFI připojení. Věříme, že tak můžete nerušeně vnímat zvuky okolní přírody.

ZÁTIŠÍ ubytování v rekreačním zařízení

V hlavní budově se nachází jeden dvoulůžkový pokoj, dva třílůžkové pokoje, dva čtyřlůžkové pokoje, dva pětilůžkové pokoje a dva devítilůžkové pokoje. Chatek je v areálu celkem pět.

Okolí rekreačního zařízení a Nejdek

Nenajdete tu aquapark, zábavní ani nákupní centrum. Místo toho lesní cesty ideální k dlouhým procházkám či výletům na kole, potok s křišťálově čistou vodou pro osvěžení v parném létě nebo spoustu sněhu pro zimní radovánky vašich dětí.

Rezervovat ubytování v ZÁTIŠÍ - Nejdek

Nejbližší ubytování v Nejdku a okolí

Ubytování Nejdek

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah