APARTMÁNY PROVODÍN

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány Danielová se nachází v malebném prostředí severočeské vesničky Provodín, regionu Český sever, v oblasti Doksy - Máchovo jezero. Nabízí ubytování v klidněm a nerušeněm prostředí dál od hlavní silnice.

Apartmány Danielová nabízí komfortní ubytování celkem ve třech apartmánech.

Apartmán je vybaven vlastní plně vybavenou kuchyňku (elektrický dvouvařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice a základní vybavení - nádobí), vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, terasou s markýzou, vlastní trezor, TV, DVD přehrávač a WiFi.

Dále objekt nabízí vyhřívaný krytý bazén, saunu, venkovní gril a ohniště, výčepní chlazení, dětské pískoviště, stolní tenis, petanque, begbinton, hektarový pozemek k dispozici pro různé hry a samozřejmostí je i parkování u či v objektu.

APARTMÁNY PROVODÍN ubytování v apartmánu

Apartmány jsou rozděleny na jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové.

Gastronomie

V apartmánu je plně vybavená kuchyň pro vlastní stravování. Nejbližší restaurace se poté nachází cca 2 km od objektu.

Okolí apartmánu a Provodín

Celé okolí je protkáno turistickými trasami, v blízkosti je několik míst k navštívení. 6 km od areálu se nachází Máchovo jezero, které je obklopeno vrchy Ralské pahorkatiny se zříceninami znichž je nejznámější Bezděs. Jezero je vyhledávané zejména v letních měsících, kdy poskytuje osvěžení a rekreaci tisícům návštěvníkům.

Rezervovat ubytování v APARTMÁNY PROVODÍN

Nejbližší ubytování v Provodínu a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah