AA PENSION HOFFMAN PLANÁ - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (837)
  • >>> Jinonice (16)
  • >>> AA PENSION HOFFMAN PLANÁ - Praha

Více o pensionu

Popis ubytování

AA Pension Hoffmann se nachází v rezidenční čtvrti Stodůlek 10 min. od stanice metra a 15 minut metrem od centra, 20 minut od letiště Václava Havla. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, bezplatné parkování pod uzamčením a WiFi. Za příplatek jsou k dispozici bohaté kontinentální snídaně.

Kromě pokojů nabízíme posezení pro kuřáky i nekuřáky na 2 venkovních tersách - kryté a otevřené, které jsou vybaveny zahradním nábytkem. Naší předností je bezplatné užívání uzavřeného parkoviště v ohrazeném objektu a bezplatný vysokorychlostní internet se signálem dostupným v pokojích, v ostatních prostorách i na terasách. Pro zájemce poskytujeme bohaté kontinentální snídaně s teplým chodem. Na požádání rezervujeme vstupenky na kulturní akce. Podáváme turistické informace, praktická doporučení pro návštěvníky Prahy atd.

AA PENSION HOFFMAN PLANÁ ubytování v pensionu

K dispozici je jednolůžkový, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, vysokorychlostní bezdrátový internet, televizi s plochou obrazovkou, varnou konvici, vysoušeč vlasů, společnou chladničku a společnou jídelnu pro podávání snídaní. Internetový signál pokrývá rovněž venkovní terasy.

Gastronomie

V penzionu nabízíme pro zájemce bohaté kontinentální snídaně. V průběhu dne se můžete najíst ve 100 metrů vzdálené restauraci nebo si nakoupit jídlo v potravinách u restaurace. V docházkové vzdálenosti jsou další restaurace, pizzerie, pivnice, supermarkety Lidl, Kaufland a další.

Okolí pensionu a Praha

Vedle penzionu se rozkládá rozsáhlý centrální park, který vybízí k procházkám a cyklistickým vyjížďkám do Dalejského údolí a chráněné krajinné oblasti Prokopského údolí, golfové hřiště Motol, krytá tenisová hala, krytá zimní hala, fitnesscentra atd.

V blízkém okolí jsou nákupní střediska Lužiny, Luka, Galerie Nové Butovice, Metropole Zličín, supermarkety Lidl, Kaufland, Tesco, Globus, sídla velkých firem jako Siemens, SAP, Trumpf, Accenture, Trigema, ČSOB, autosalony Mercedes, Subaru, Hyundai, Kia, velkoprodejny Makro, Sconto, IKEA, XXLutz, Moebelix, Jysk, dále pak nemocnice Motol, Na Homolce, oční klinika Nové Butovice, zubní klinika, "Německá čvrť" s německou školkou a školou a "Britská čtvrť".

Rezervovat ubytování v AA PENSION HOFFMAN PLANÁ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah