PENSION ZUZANA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Zuzana se nachází v Praze - Stodůlkách, v klidné vilové čtvrti, plné rodinných domů. Díky novému zařízení vám poskytneme kvalitní a pohodlné ubytování za skvělou cenu. Útulný rodinný penzion nabízející ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Pension s dlouholetou tradicí, s příjemným zázemím pro služební cesty i rodinné pobyty.

Pension Zuzana se nachází v Praze - Stodůlkách, v klidné vilové čtvrti, plné rodinných domů. Díky novému zařízení vám poskytneme kvalitní a pohodlné ubytování za skvělou cenu. Útulný rodinný pension nabízející ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Pension s dlouholetou tradicí, s příjemným zázemím pro služební cesty i rodinné pobyty.

Pokoje jsou prostorné, některé z nich disponují i lodžií. Na patře můžete využít lednici. V prostorách penzionu je možnost využití společné kuchyně. K dispozici je i společenská místnost pro příjemné posezení u krbu s přáteli, nebo pro vaše obchodní schůzky s partnery a zákazníky.

V letních měsících vám můžeme nabídnout osvěžující posezení na venkovní zahradě, kde se nachází bazén, využít můžete dokonce i naši saunu.

Parkování je možné v garáži objektu i před ním a je zcela zdarma. Ubytování je zajištěno v 1, 2, 3-lůžkových pokojích, které jsou vybaveny sprchou, WC, TV/SAT a wifi připojením zdarma.

Okolí pensionu a Praha

Nejbližší restaurace a obchod s potravinami se nacházejí cca 100 m od penzionu.

V okolí se nachází několik velkých obchodních nákupních center (např. Galerie Nové Butovice, Metropole Zličín).

Rezervovat ubytování v PENSION ZUZANA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah