BLUE APARTMAN - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Objekt pro Vaší dovolenou: Rekreační byt je obklopen 1500 m2 velkým, uzavřeným pozemkem s loukou. Pronajímatel bydlí v oddělené budově na pozemku. K dispozici jsou: louka k rekreaci, slunečníky, zahradní nábytek, možnost grilovat a přírodní ohniště, na pozemku malé jezero, vzrostlá zahrada u lesa. Od r. 2024 možnost připojení na wallbox pro elektromobily.

BLUE APARTMAN ubytování v apartmánu

Váš prázdninový byt: 2 pokoje (z toho 1 ložnice), 40 m2, 1-4 osoby. Elektrické topení. Vchod přes venkovní schody v nadzemním podlaží do předsíně. Obytná kuchyně s 2 přistýlkami, gauč/sofa, posezení, barevná TV a CD, 1 ložnice s dvoulůžkem, skříně, noční stolky. Obytná kuchyně s posezením, Vybavení kuchyně: elektrický sporák (2 plotýnky), lednička (s mrazicí přihrádkou), mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice, toustovač, pečící hrnec, žehlička, ventilátor. Koupelna se sprchou, 1 umyvadlem a WC. Televizní příjem je přes satelit, připojení na internet (Wifi). V bytě je kouření zakázáno. Zvíře: není dovoleno.

Recepce

nonstop

Gastronomie

česká, vzdálenost 500 m

Okolí apartmánu a Františkovy Lázně

Rybník ke koupání Amerika, koupaliště Jadran 3 km, přehrada Jesenice (14km), kde je půjčovna surfů, šlapadel, veřejné koupaliště beach volejbal, aguarforum ve Františkových Lázních, nejdelší tobogán v ČR v Sokolově 190 m (Sokolov-20km), tenis a minigolf po každé 1,5 km, rybaření 3 km, jízda na koni 3 km, golf v Hazlově, Lubech a M. Lázních (5-25 km). Půjčovna člunů, surfování v přehradě Jesenice 7 km, motokárová dráha – 12km, paintball, skákací boty, bobová dráha (20km), rozhledny Aš, Cheb, Luby, vyhlídky, hrady (Libštej, Wildštejn, Seeberg, Loket, Chebský hrad, Hohenberg), zámky (5-30km Lázně Kynžvart, Bečov, Schonberg), poutní místa (Starý Hrozňatov), kamenné mětečko Luisenburg, bazilika Waldsassen, klášter Teplá, stylové restaurace (rybářská bašta, starověká krčma). Cyklistické a turistické stezky podél řeky Ohře V r. 2010 dokončené in-line dráhy v Chebu na Svatém Kříži (5km dlouhá), Aši (4km), Tršnicích (13,5 km v příštích letech až 30 km), Fr. Lázně (4km), motýlí dům (800m), přírodní reservace SOS s vulkanickou činností (2km), solná jeskyně, termální koupaliště, sauna, wellness, fitness, minigolf, skateboard park, zoopark s naučnou stezkou, mikrovláček, možnost rybaření (po každé 1,5 km), lázeňská kolonáda ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních, Karlových Varech, přírodní rezervace Kladská

Rezervovat ubytování v BLUE APARTMAN - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah