PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (845)
  • >>> Benice (1)
  • >>> PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

V CENĚ UBYTOVÁNÍ NEOMEZENÝ VSTUP DO WELLNESS ZÓNY CLUBWELL (BAZÉN, WHIRLPOOL, SAUNY, OCHLAZOVNA, SOLÁRNÍ LOUKA). Park Holiday Hotel Wellness & Spa je unikátní projekt s jedinečným designem a komfortním vybavením hotelových pokojů. Lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

V CENĚ UBYTOVÁNÍ NEOMEZENÝ VSTUP DO WELLNESS ZÓNY CLUBWELL (BAZÉN, WHIRLPOOL, SAUNY, OCHLAZOVNA, SOLÁRNÍ LOUKA). Park Holiday je držitelem prestižního ocenění Stavba roku 2008. Své tělo můžete potěšit prostřednictvím široké nabídky sportu a kompletních wellness lázeňských služeb. Wellness střediska VitalBody a ClubWell příjemně naladí a dají odpočinout tělu i mysli. ClubWell je střediskem aktivnějšího odpočinku s bazénem, whirlpoolem, finskou saunou, vario saunou, parní lázní, ochlazovnou s ledovou sprchou a relaxační místností s léhátky. VitalBody nabízí komplexní péči o tělo i mysli (různé druhy masáží, kosmetické ošetření, manikúru, pedikúru). Vše v profesionálním podání odborných pracovníků. EnerGym zóna je fitness cardio centrum s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, squash, spinning, aerobic, aquaerobic, dále tenisové in/outdoor kurty, badminton, golfový simulátor, biliard, bowling.

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL ubytování v hotelu

Architektonické řešení pokojů je originální po všech stránkách.   Komfortní hotelové pokoje jsou plně klimatizovány. Svým vybavením jsou přizpůsobeny jak pro potřeby rodin s dětmi  (bezpečností otevírání oken a balkonových dveří, nekuřácké pokoje stejně jako celý hotel, zdravé a antialergické prostředí, na  vyžádání dětská postýlka), tak i pro business klientelu (prostorný psací stůl, zdarma vysokorychlostní WiFi připojení ve všech  prostorách a telefon s přímou volbou).   Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí se satelitním příjmem. Prostorné koupelny mají  prodloužený sprchový kout s "tropickým deštěm", fénem, WC a bidetem. Nechybí ani kvalitní kosmetický set, župany včetně  pantoflů a osušky. Naprostá většina hotelových pokojů nabízí terasu nebo lodžii.   Apartmá jsou vybavena v podobném stylu s dvojnásobnou plochou, komfortní koupelnou, kde je navíc umístěna i vana.

Recepce

nonstop

Gastronomie

O váš gastronomický zážitek se postaráme v restaurantu Tetu Brissy, který je symbolicky spojen s tématem vzduchoplavectví. Gastronomická nabídka je založena na stejných hodnotách jako kuchyně 19. století – tedy na poctivé domácí kuchyni a čerstvých a kvalitních surovinách – a je doplněna moderními metodami příprav pokrmů. Neváhejte a ponořte se do nabídky jídel a kvalitních vín na vlastních internetových stránkách restaurantu
SportBar, umístěný přímo u recepce, v srdci rekreačního komplexu Park Holiday, spojuje ClubWell s tenisovými, badmintonovými kurty a venkovním areálem. Chvíle strávené na SportBaru si klient může zpestřit golfem na indoor simulátoru nebo biliardem. V areálu Parku Holiday si přijdou na své i bowlingový nadšenci – zázemí Bowling baru nabízí 4 moderní dráhy magnetického bowlingu s kompletním vybavením.

Okolí hotelu a Praha

Park Holiday Hotel Wellness & Spa je umístěn v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy (městká část Praha 10 - Benice).
Ve vzdálenosti 2km od hotelu se nachází největší aquapark ve střední Evropě AQUAPALALACE PRAHA. Ve stejné vzdálenosti jsou také umístěny deandrologické zahrady Prahy a Průhonický zámeček s parkem.

Rezervovat ubytování v PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah