PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (704)
  • >>> Benice (1)
  • >>> PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

V CENĚ UBYTOVÁNÍ NEOMEZENÝ VSTUP DO WELLNESS ZÓNY CLUBWELL (BAZÉN, WHIRLPOOL, SAUNY, OCHLAZOVNA, SOLÁRNÍ LOUKA) A FITNESS ZÓNY ENERGYM (CARDIO FITNESS, POSILOVNA). Park Holiday Hotel Wellness & Spa je unikátní projekt s jedinečným designem a komfortním vybavením hotelových pokojů. Lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

V CENĚ UBYTOVÁNÍ NEOMEZENÝ VSTUP DO WELLNESS ZÓNY CLUBWELL (BAZÉN, WHIRLPOOL, SAUNY, OCHLAZOVNA, SOLÁRNÍ LOUKA) A FITNESS ZÓNY ENERGYM (CARDIO FITNESS, POSILOVNA). Park Holiday je držitelem prestižního ocenění Stavba roku 2008. Své tělo můžete potěšit prostřednictvím široké nabídky sportu a kompletních wellness lázeňských služeb. Wellness střediska VitalBody a ClubWell příjemně naladí a dají odpočinout tělu i mysli. ClubWell je střediskem aktivnějšího odpočinku s bazénem, whirlpoolem, finskou saunou, vario saunou, parní lázní, ochlazovnou s ledovou sprchou a relaxační místností s léhátky. VitalBody nabízí komplexní péči o tělo i mysli (různé druhy masáží, kosmetické ošetření, manikúru, pedikúru). Vše v profesionálním podání odborných pracovníků. EnerGym zóna je fitness cardio centrum s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, squash, spinning, aerobic, aquaerobic, dále tenisové in/outdoor kurty, badminton, golfový simulátor, biliard, bowling.

PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL ubytování v hotelu

Architektonické řešení pokojů je originální po všech stránkách.   Komfortní hotelové pokoje jsou plně klimatizovány. Svým vybavením jsou přizpůsobeny jak pro potřeby rodin s dětmi  (bezpečností otevírání oken a balkonových dveří, nekuřácké pokoje stejně jako celý hotel, zdravé a antialergické prostředí, na  vyžádání dětská postýlka), tak i pro business klientelu (prostorný psací stůl, zdarma vysokorychlostní WiFi připojení ve všech  prostorách a telefon s přímou volbou).   Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí se satelitním příjmem. Prostorné koupelny mají  prodloužený sprchový kout s "tropickým deštěm", fénem, WC a bidetem. Nechybí ani kvalitní kosmetický set, župany včetně  pantoflů a osušky. Naprostá většina hotelových pokojů nabízí terasu nebo lodžii.   Apartmá jsou vybavena v podobném stylu s dvojnásobnou plochou, komfortní koupelnou, kde je navíc umístěna i vana.

Recepce

nonstop

Gastronomie

O váš gastronomický zážitek se postaráme v restaurantu Tetu Brissy, který je symbolicky spojen s tématem vzduchoplavectví. Gastronomická nabídka je založena na stejných hodnotách jako kuchyně 19. století – tedy na poctivé domácí kuchyni a čerstvých a kvalitních surovinách – a je doplněna moderními metodami příprav pokrmů. Neváhejte a ponořte se do nabídky jídel a kvalitních vín na vlastních internetových stránkách restaurantu
SportBar, umístěný přímo u recepce, v srdci rekreačního komplexu Park Holiday, spojuje ClubWell s tenisovými, badmintonovými kurty a venkovním areálem. Chvíle strávené na SportBaru si klient může zpestřit golfem na indoor simulátoru nebo biliardem. V areálu Parku Holiday si přijdou na své i bowlingový nadšenci – zázemí Bowling baru nabízí 4 moderní dráhy magnetického bowlingu s kompletním vybavením.

Okolí hotelu a Praha

Park Holiday Hotel Wellness & Spa je umístěn v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy (městká část Praha 10 - Benice).
Ve vzdálenosti 2km od hotelu se nachází největší aquapark ve střední Evropě AQUAPALALACE PRAHA. Ve stejné vzdálenosti jsou také umístěny deandrologické zahrady Prahy a Průhonický zámeček s parkem.

Rezervovat ubytování v PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah