HOTEL TULIPÁN - Průhonice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Tulipán se nachází v obci Průhonice při dálnici D1 Praha-Brno-Vídeň 10km od centra Prahy a v dosahu pražské hromadné dopravy. Pouze několik minut pěší chůze od hotelu se nachází krásný zámecký Průhonický park, který je pod ochranou UNESCO, jedinečná dendrologická zahrada a největší aquapark ve střední Evropě - Aquapalace Čestlice. Hotel Tulipán je vyhledávaným hotelem obchodní klientelou, které poskytuje vyhovující prostředí pro jejich obchodní jednání a školení. Ubytování v hotelu vyhledávají též turisté přijíždějící za krásami Prahy a jejího okolí a návštěvníci blízkého aquaparku.

SALONKY - Hotel Tulipán poskytuje obchodní klientele vhodné zázemí pro pořádání odborných seminářů a obchodních jednání. K tomu účelu jsou k dispozici tři salonky s denním světlem a možností variabilního uspořádání stolů. Tuto nabídku lze rozšířit o další menší samostatné prostory.

Zdarma WIFI přístup na internet po celém hotelu.

Zdarma parkování na hotelovém parkovišti.

HOTEL TULIPÁN ubytování v hotelu

Hotel Tulipán nabízí ubytování ve 30 převážně dvoulůžkových pokojích. K dispozici jsou též jednolůžkové pokoje a rodinné tří a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem a TV

Rezervovat ubytování v HOTEL TULIPÁN - Průhonice

Nejbližší ubytování v Průhonicích a okolí

Ubytování Průhonice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah