PENZIONY BENEŠ - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penziony Beneš se nacházejí v klidné čtvrti jižní části města Praha.

Penziony Beneš nabízí již řadu let krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům, výpravám i společnostem. Díky výborné poloze mají ubytovaní hosté velmi dobré spojení do centra Prahy, přitom jsou ubytováni za přijatelné ceny. Parkovat osobní i nákladní vozy je možné za poplatek v uzavřeném areálu, který je monitorován kamerovým systémem.

PENZIONY BENEŠ ubytování v pensionu

Hosté si mohou vybrat z několika možností ubytování:
1+0 (ubytování pro dvě osoby) - buňka vybavená koupelnou, sprchovým koutem a toaletou. Součástí buňky je kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí.

1+1 (ubytování pro 4 osoby) - buňka vybavená koupelnou, sprchovým koutem a toaletou. Součástí buňky je kuchyňský kout s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Dále jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Tyto pokoje mají společné WC, koupelny a kuchyňský kout.

Recepce

Recepce je otevřena do 22:00.

Gastronomie

V penzionech se nenachází žádné stravovací zařízení. Ubytovaní hosté mohou využít k přípravě pokrmů kuchyňku. Na recepce, si můžete koupit, mimo jiné pivo, nápoje, cukrovinky či cigarety.

Okolí pensionu a Praha

Objekt se nachází v klidné čtvrti v jižní části města, okres Praha 5. Cesta do centra autobusem, zastávka je hned vedle penzionů.

Rezervovat ubytování v PENZIONY BENEŠ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah