HOTEL COSMOPOLITAN - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (827)
  • >>> Josefov (148)
  • >>> HOTEL COSMOPOLITAN - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Zažijte českou modernu snoubící se s půvabem staré Prahy luxusním boutique hotelu COSMOPOLITAN. Hotel se nachází v samém centru Prahy v těsné blízkosti hlavních nákupních tříd, obchodního centra Palladium i mnoha historických památek. V hotelu si může každý host vybrat podle svého ze 106 velkoryse pojatých pokojů a suitů. Pro váš odpočinek jsou připraveny posilovna a sauna, které jsou bezplatně otevřeny po celý den. Vysokorychlostní internetové připojení je zdarma v celé budově hotelu. Hotel je kompletně nekuřácký. Všichni milovníci skvělého jídla jistě ocení nejnovější restauraci Next Door pod taktovkou hvězdy české kulinářské scény Zdeňka Pohlreicha

HOTEL COSMOPOLITAN ubytování v hotelu

V hotelu si může každý host vybrat podle svého ze 106 velkoryse pojatých pokojů a suitů, které jsou zařízeny v elegantních krémových tónech a moderním designu. Jedinečnou atmosféru pohodlí dokreslují i velmi luxusní koupelny s vyhřívanými podlahami a zrcadly, doplněné župany a pantoflemi. Na každém pokoji naleznete minibar, rychlovarné konvice a kávovary, kde si hosté mohou kdykoli připravit bezplatně kávu a čaj. Pro chvíle odpočinku či zábavy si můžete pustit interaktivní TV. Každý pokoj i celý hotel je chráněn nejmodernější bezpečnostní technikou.

Gastronomie

Next Door by Imperial Všichni milovníci skvělého jídla jistě ocení nejnovější restauraci Next Door pod taktovkou hvězdy české kulinářské scény Zdeňka Pohlreicha s příjemným interiérem, navrženým slavným italským architektem Lucianem Belcapem. Next Door představuje zcela nový gastronomický koncept, spojující restauraci a bistro. Díky tomu je tím pravým místem jak pro rychlý pracovní oběd, tak romantickou večeři ve dvou. Přijďte ochutnat speciality české kuchyně, které naši kuchaři připravují přímo před vaším zrakem v otevřené kuchyni. Všechny pokrmy jsou výhradně z čerstvých surovin. Jedinečný gastronomický zážitek pak doplňuje zajímavý vinný lístek, ze kterého si jistě vybere každý znalec kvalitního vína.

Okolí hotelu a Praha

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.

Rezervovat ubytování v HOTEL COSMOPOLITAN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah