ART DECO IMPERIAL HOTEL PRAGUE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (827)
  • >>> Josefov (148)
  • >>> ART DECO IMPERIAL HOTEL PRAGUE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Užijte si pobyt v legendárním hotelu Imperial s Café Imperial v srdci Prahy s tradicí od roku 1914. Vyberte si jeden z našich nově renovovaných pokojů nebo apartmá a užijte si ubytování ve stylu Art Deco v unikátních interiérech našeho hotelu s géniem loci Starého Města pražského. Individuální přístup a doplňkové služby s důrazem na detail splní veškerá Vaše očekávání. Rádi pro Vás zařídíme transfer hotelovou limuzínou z letiště nebo jiného místa, vstupenky na kulturní nebo sportovní události, masáž nebo relaxační terapii v našem fitness a wellness centru. Café Imperial je v současnosti jednou z nejproslulejších a nejoblíbenějších tradičních kaváren v Praze s více než 100letou tradicí. Žádné Vaše přání pro nás není nemožné.

ART DECO IMPERIAL HOTEL PRAGUE ubytování v hotelu

Hotel Imperial nabízí ubytování v moderních a bohatě dekorovaných pokojích a apartmá.

Recepce

24 hodin denně.

Gastronomie

Café Imperial je v současnosti jednou z nejproslulejších a nejoblíbenějších tradičních kaváren v Praze s více než 100letou tradicí. Navštěvovaly ji takové osobnosti jako spisovatel Franz Kafka, skladatel Leoš Janáček a mnoho dalších prominentních hostů. Originální secesní keramické dekorace na stěnách a mozaikové stropy z roku 1914 vytvářejí podmanivou atmosféru, umocněnou velkými okny s výhledem na pulzující ulice Prahy. Zažijte neopakovatelné “genius loci” s nádechem první republiky.

Netradiční design a charakteristické dekorace vytvářejí z Prime Baru oblíbené místo pro Vaše setkání. Barová nabídka se skládá z široké palety výběrových destilátů, vín, koktejlů a snacků.

Okolí hotelu a Praha

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.

Rezervovat ubytování v ART DECO IMPERIAL HOTEL PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah