CRYSTAL APARTMENT - Praha

  • Praha (842)
  • >>> Josefov (149)
  • >>> CRYSTAL APARTMENT - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Crystal Apartment je stylové a pohodlné místo k pobytu v samém centru Prahy.

Poplatek za závěrečný úklid ve výši 25 € není v ceně ubytování. Tento stylově vybavený apartmán je rozložen do jedné ložnice s manželskou postelí a pohovkou, kompletně vybavené kuchyně a světlé koupelny s vanou zakrytou zástěnou. Apartmán se nachází ve 3. patře (bez výtahu), jen pár minut chůze od Náměstí republiky, kde můžete využít velkého nákupního centra Palladium, nebo začít prohlídku historického centra města a projít si Královskou cestu. Na Náměstí republiky najdete jak stanici metra, tak i tramvajové zastávky.

CRYSTAL APARTMENT ubytování v apartmánu

Tento stylově vybavený apartmán je rozložen do jedné ložnice s manželskou postelí a pohovkou, kompletně vybavené kuchyně a světlé koupelny s vanou zakrytou zástěnou.

Gastronomie

V docházkové vzdálenosti najdete celou řadu restaurací a barů. Můžete také vařit u sebe doma v plně vybavené kuchyni.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmán se nachází jen pár minut chůze od Náměstí republiky, kde můžete využít velkého nákupního centra Palladium, nebo začít prohlídku historického centra města a projít si Královskou cestu. Na Náměstí republiky najdete jak stanici metra, tak i tramvajové zastávky. Na Staroměstské náměstí a Václavské náměstí dojdete pěšky za 10 minut. Hlavní nádraží v Praze je vzdáleno jednu zastávku tramvají.

Rezervovat ubytování v CRYSTAL APARTMENT - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah