HOTEL SALVATOR - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Salvator se nachází v historické budově v centru Prahy, 5 minut chůze od Staroměstského náměstí a 200 metrů od stanice metra Náměstí Republiky. Důležitou součástí hotelu Salvator je včleněná restaurace La Boca a viiný bar Wine Office.

Pokoje jsou prostorné a elegantní, s minibarem, satelitní TV a zařízením pro přípravu čaje a kávy. V moderní koupelně najdete fén. Všechny pokoje mají výhled na vnitřní nádvoří nebo klidnou ulici a jsou nekuřácké.

Salvator Hotel má také stylovou restauraci La Boca se zahradní terasou, která nabízí pokrmy mezinárodní a české kuchyně, snídaně formou bufetu, lehké obědy a večeře při svíčkách.

Hosté si mohou zahrát kulečník nebo využít bezplatné internetové terminály v suterénu budovy. Některé noci hraje v restauraci jazzová hudba. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

V Hotelu Salvator se nachází vinný bar Wine Office. Nákupní centrum Palladium je přímo za hotelem. Autobusové nádraží Florenc je odtud pouhých 300 metrů a hlavní vlakové nádraží 800 metrů.

HOTEL SALVATOR ubytování v hotelu

Hotel Salvator nabízí výborné vybavení v podobě dostatečně prostorných pokojů (které vzhledem k historickému charakteru budovy nejsou stejně veliké) s výhledem do tiché Truhlářské ulice nebo do vnitřní zahrady. Pokoje mají vlastní koupelnu, podlahu pokrytou kobercem a jsou vybaveny vysoušečem vlasů, bezplatnými toaletními potřebami, psacím stolem, bezplatným WiFi, telefonem s přímou volbou, satelitní televizí s plochou obrazovkou, minibarem, přístrojem na přípravu čaje nebo kávy a bezpečnostním trezorem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nabízíme tyto typy pokojů:

Jednolůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj Superior

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj Superior

Apartmá

Recepce

24h

Gastronomie

Důležitou součástí hotelu Salvator je včleněná restaurace La Boca, která se rozkládá podél vnitřního dvora a nabízí hostům venkovní zahradní terasu propojenou se 3 stylovými salonky v přízemí a jazzový klub nebo biliárový salonek v gotických sklepích.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Salvator se nachází přímo v historickém centru města, v Truhlářské ulici, která vede na náměstí Republiky (Republic Square). Zde najdete významné historické památky, jako je například Prašná brána – středověká brána do Starého Města pražského, Obecní dům (secesní objekt), z jehož balkonu byla v říjnu 1918 vyhlášena nezávislost Československa.

V sousedství hotelu bylo otevřeno největší pražské nákupní centrum „Palladium“.

Rezervovat ubytování v HOTEL SALVATOR - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah