HOTEL CLEMENT PRAGUE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (827)
  • >>> Josefov (148)
  • >>> HOTEL CLEMENT PRAGUE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Clement Prague v historickém centru Prahy je jen pár kroků od Vltavy a obchodního centra Palladia a jen nedaleko od nejznámějších pražských památek v krátké pěší vzdálenosti od Staroměstského náměstí a Václavského náměstí. Hotel má snadný přístup k městské hromadné dopravě (metro, tramvaj, autobusy, plavby po řece), nedaleko od Hlavního nádraží, ale také v pohodlné pěší vzdálenosti od neznámějších pražských atrakcí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Hotel Clement je striktně nekuřácký. Kouření je povoleno pouze na venkovní terase.

   

Náš hotel v centru Prahy vám nabízí 76 pohodlných, plně klimatizovaných pokojů, zařízených tak, abyste se u nás cítili jako doma. Pokoje jsou rozřazeny do různých kategorií, které umožňují každému, aby si našel svůj nejoblíbenější.

Všechny pokoje nabízí velmi pohodlné postele – buď manželskou nebo dvě oddělená lůžka, se standardním třetím lůžkem v trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, pokojovým sejfem, setem pro přípravu čaje a kávy, televizí, koupelnovou kosmetikou, fénem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.  
Hledáte-li více místa, pak tím pravým pro vás bude náš prostorný Junior Suite s pohodlnou sedací soupravou a pracovním stolem v místnosti oddělené od ložnice, nebo náš exkluzivní Superior Suite s dvěma koupelnami, ložnicí a obývacím pokojem, který je vybaven dvěma televizemi a kávovarem Nespresso.

Moderní designové Superior pokoje v 7. a 8. patře hotelu nabízí nejvyšší komfort a nadstandardní vybavení jako kávovar Nespresso, župany, pantofle, rozšířenou nabídku koupelnové kosmetiky a při příjezdu láhev vody a čerstvé ovoce na uvítanou.  
V naší nejvyšší kategorii, v pokojích umístěných v 8. a 9. patře představujeme Superior pokoje s balkonem a Superior pokoje s panoramatickým oknem, které mají fantastický výhled přes řeku Vltavu nebo na Staré město. Ať už dáváte přednost romantickým výhledům nebo čerstvému vzduchu, určitě nebudete zklamáni. Je těžké to popsat, je nutné to zažít... . prostě nejkrásnější pokoje v Praze.

HOTEL CLEMENT PRAGUE ubytování v hotelu

Pokoje

Všechny pokoje nabízí velmi pohodlné postele – buď manželskou nebo dvě oddělená lůžka, se standardním třetím lůžkem v trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, pokojovým sejfem, setem pro přípravu čaje a kávy, televizí, koupelnovou kosmetikou, fénem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.  

Standardní pokoje:

Komfortně zařízený pokoj ve světlých přírodních barvách nabízí vše, co naši hosté potřebují pro příjemný pobyt. Pohodlné postele s antialergickými lůžkovinami, pracovní stůl, telefon s přímou volbou a rychlé Wi-Fi připojení ocení turisté, tak hosté cestující z pracovních důvodů. Dvojitá okna zabrání i tomu nejmenšímu hluku zvenčí. Individuálně nastavitelná klimatizace vám umožní nastavit teplotu místnosti podle své potřeby a podlahové vytápění v koupelně udělá koupání ještě příjemnější.

Standardní pokoj Konfigurace postele: manželská postel nebo oddělená lůžka Maximální počet osob: 2 Přistýlka: ne Dětská postýlka: ano Děti do 6 let: ano Koupelna: vana nebo sprcha Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fén, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Výhled: dvůr  Zvířata: ano Standardní pokoj s přistýlkou Konfigurace postele: manželská postel nebo oddělená lůžka Maximální počet osob: 3 Přistýlka: ano Dětská postýlka: ano Děti do 6 let: ano Koupelna: vana nebo sprcha Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fen, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Výhled: dvůr Zvířata: ano Prostorný  bezbariérový  Standardní pokoj  se nachází v přízemí (dostupný bez nutnosti použít výtah), se dvěma samostatnými lůžky s prostornou koupelnou přizpůsobenou pro osoby s omezenou schopnosti pohybu a orientace. Konfigurace pokoje: oddělená lůžka Maximální počet osob: 3 Přistýlka: ano Dětská postýlka: ano Děti do 6 let: ano Koupelna: bezbariérový sprchový kout Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fen, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Výhled: dvůr Zvířata: ano  Comfort pokoj

Výhled na město nebo do ulice a více prostoru – to jsou hlavní výhody Comfort pokojů ve srovnání se stejně vypadajícími pokoji typu Standard.

Komfortně zařízený pokoj ve světlých přírodních barvách nabízí vše, co naši hosté potřebují pro příjemný pobyt. Pohodlné postele s antialergickými lůžkovinami, pracovní stůl, telefon s přímou volbou a rychlé Wi-Fi připojení ocení turisté, tak hosté cestující z pracovních důvodů. Dvojitá okna zabrání i tomu nejmenšímu hluku zvenčí. Individuálně nastavitelná klimatizace vám umožní nastavit teplotu místnosti podle své potřeby a podlahové vytápění v koupelně udělá koupání ještě příjemnější.

Konfigurace postele:   manželská postel nebo oddělená lůžka Maximální počet osob: 2 Přistýlka: ne Dětská postýlka: ano Děti do 6 let: ano Koupelna: vana nebo sprcha Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fen, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Výhled: ulice nebo město Zvířata: ano Junior Suite   Milujete prostor? Pak Junior Suite je pro Vás tou nejlepší volbou. Je zařízený ve světlých přírodních barvách a nabízí spoustu místa pro odpočinek po procházkách Prahou nebo po práci v kanceláři. Udělejte si šálek kávy Nespresso a odpočívejte na pohodlné pohovce nebo dokončete své pracovní povinnosti pomocí rychlého Wi-Fi připojení a prostorného pracovního stolu. Junior Suite se nachází na samém konci chodby a patří k našim nejklidnějším pokojům. V ložnici je manželská postel, v koupelně vana se sprchou a vyhřívanou podlahou. Pohovku lze rozložit a ubytovat tak pohodleně třetí osobu, která má tak k dispozici vlastní pokojík. Do pokoje je možné přidat i dětskou postýlku.   Konfigurace postele: manželská postel Maximální počet osob: 3 Přistýlka: ano  Dětská postýlka: ano Děti do 6 let: ano Koupelna: vana Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fén, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Speciální benefity – kávovar Nespresso, župan, pantofle Výhled: ne Zvířata: ano Superior pokoje  jsou díky své poloze v 8. patře plné slunce a světla a většinou mají výhled na střechy okolních domů nebo na řeku. Moderní design tmavého dřeva a zrcadel v kombinaci s černočervenými doplňky dodává pocit nejvyššího luxusu. Variace benefitů Vám zpříjemní pobyt - župany a pantofle, širší výběr toaletních potřeb, kávovar Nespresso, láhev vody zdarma a čerstvé ovoce při příjezdu. Superior pokoje nejsou vhodné k ubytování dětí do 6ti let. Do pokoje nelze dát dětská postýlka ani přistýlka. Konfigurace postele:   manželská postel nebo oddělená lůžka Maximální počet osob: 2 Přistýlka: ne Dětská postýlka: ne Děti do 6 let: ne Panoramatická okna Koupelna: vana nebo sprcha Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fén, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Speciální benefity – voda, ovoce, kávovar Nespresso, župan, pantofle Výhled: ulice nebo město Zvířata: ne   Naše nejromantičtější pokoje –  Superior pokoje s panoramatickým oknem se nacházejí na nejvyšším patře a díky tomu nabízí úžasný výhled na Prahu a Vltavu. Zaoblená panoramatická okna vytvářejí jedinečnou atmosféru bez ohledu na počasí nebo roční období.

Moderní design tmavého dřeva a zrcadel v kombinaci s černočervenými doplňky dodává pocit nejvyššího luxusu. Variace benefitů Vám zpříjemní pobyt - župany a pantofle, širší výběr toaletních potřeb, kávovar Nespresso, láhev vody zdarma a čerstvé ovoce při příjezdu. Superior pokoje nejsou vhodné k ubytování dětí do 6ti let. Do pokoje nelze dát dětská postýlka ani přistýlka.

Konfigurace postele:   manželská postel Maximální počet osob: 2 Přistýlka: ne Dětská postýlka: ne Děti do 6 let: ne Panoramatická okna Koupelna: vana nebo sprcha Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fén, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Speciální benefity – voda, ovoce, kávovar Nespresso, župan, pantofle Výhled: řeka a město Zvířata: ne Superior pokoje  s balkonemse nacházejí v nejvyšším patře a díky tomu nabízejí velkolepý výhled na Prahu přes střechy okolních domů. Otevřený balkon orientovaný na jihovýchod s dvěma židlemi vám umožní si plně vychutnat výhled a nadýchat se čerstvého vzduchu vysoko nad ruchem velkoměsta. Moderní design tmavého dřeva a zrcadel v kombinaci s černočervenými doplňky dodává pocit nejvyššího luxusu. Variace benefitů Vám zpříjemní pobyt - župany a pantofle, širší výběr toaletních potřeb, kávovar Nespresso, láhev vody zdarma a čerstvé ovoce při příjezdu. Superior pokoje nejsou vhodné k ubytování dětí do 6ti let. Do pokoje nelze dát dětská postýlka ani přistýlka. Konfigurace postele:   manželská postel nebo oddělená lůžka Maximální počet osob: 2 Přistýlka: ne Dětská postýlka: ne Děti do 6 let: ne Balkon Koupelna: vana nebo sprcha Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fén, TV s vícejazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Speciální benefity – voda, ovoce, kávovar Nespresso, župan, pantofle Výhled: město Zvířata: ne Superior Suite  je 2-pokojový apartmán, který se skládá z ložnice a obývacího pokoje. Naleznete zde dva pracovní stoly, pohodlné posezení, dvě televize, minibar, kávovar Nespresso a dvě koupelny. K nadstandardnímu vybavení patří i župany a pantofle, láhev vody zdarma a čerstvé ovoce při příjezdu. Pohovku lze snadno rozložit na plnohodnotné lůžko pro dvě osoby. Proto je Superior vhodný i pro rodiny s dětmi. Superior Suite je jediný pokoj z kategorie Superior, kde je možné zajistit dětskou postýlku nebo přistýlku pro děti. Vychutnejte si maximální komfort s využitím prostoru! Konfigurace postele: manželská postel nebo oddělená lůžka Maximální počet osob: 4 Přistýlka: ano Dětská postýlka: ano Děti do 6 let: ano Koupelna: vana Vybavení pokoje: individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, trezor, fén, TV s více jazyčnou nabídkou programů, Wi-Fi zdarma, podlahové topení v koupelně, zařízení na přípravu kávy a čaje Speciální benefity – voda, ovoce, kávovar Nespresso, župan, pantofle Dřívější příjezd (v závislosti na obsazenosti) Pozdní odjezd (v závislosti na obsazenosti) Zvířata: ne

Recepce

Recepce 24 hodin denně

Gastronomie

Restaurace

Kuchyně.   Mezinárodní

Otevřeno na:   Snídaně

Menu:   Formou bufetu

Okolí hotelu a Praha

Lidé jezdí do Prahy z mnoha důvodů. Někteří chtějí nakupovat, jiní prohlížet turistické atrakce a někteří si jen chtějí užít romantickou dovolenou.   Hotel Clement Prague je perfektní základnou pro všechny tyto aktivitiy a mnohem víc. Největší nákupní centrum v Praze - Palladium je vzdálenou pouhé 3 minuty chůze od hotelu.   Nejkrásnější středověké městské centrum ve střední Evropě - Pražské Staré Město doslova začíná na našem prahu.

Rezervovat ubytování v HOTEL CLEMENT PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah