OSADA NA ŘECE SÁZAVĚ - Sázava

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o rekreačním zařízení

Popis ubytování

Letní rekreační středisko Osada na řece Sázavě Vám nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném koutu přírody u řeky Sázavy.

Osada na řece Sázavě nabízí perfketní ubytování v kempu na Sázavě.

V rekreačním středisku je 7 chatek po 4 lůžkách (palandy). V chatkách je jen světelný proud a základní vybavení turistického rázu (povlečení, deka, polštář). Celková kapacita je tedy 28 lůžek - další možností ubytování je ve vlastních stanech (po telefonické domluvě). Dále hlavní budova obsahuje malou společenskou místnost a sociální zařízení (sprchy s teplu vodou). Objekt je oplocen, má vlastní hřiště, stůl na stolní tenis. Můžete si zapůjčit loďku. Je zde ráj pro rybáře a milovníky krásné přírody, kterou můžete spatřit například při procházkách údolím řeky.

Rekreační středisko nabízíme nejen pro individuální rekreaci a rodinné rekreace, ale i pro školní výlety, či sportovní kurzy. Provoz střediska je od 1. května do 30. září.

Gastronomie

V rekreačním středisku se nachází i občerstvení, kde je možno zakoupit teplé i studené nápoje (pivo točené, limonády, dobrá voda, džusy...). K dispozici je i teplá a studená kuchyň (cukrovinky, smažený sýr, hranolky, hamburgery, klobásy...). Po domluvě možno snídaně formou bufetu. V malé společenské místnosti je k dispozici lednice, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. U restaurace je možnost venkovního posezení. Podomluvě možno snidaně.

Okolí rekreačního zařízení a Sázava

V blízkosti obce Samopše a tedy i naší osady je velké množství památek, na které můžete vyrazit pěšky, případně využít železniční dopravy. Za připomenutí stojí hrad v Českém Šternberku, město Sázava, Benešov, ale i vzdálenější Konopiště.

Rezervovat ubytování v OSADA NA ŘECE SÁZAVĚ - Sázava

Nejbližší ubytování v Sázavě a okolí

Ubytování Sázava

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah