UNIQHOTEL ČESKÝ ŠTERNBERK

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Krásný a nově zrekonstruovaný UniqHotel Český Šternberk Vám nabízí pokoje s výhledem na jeden z největších hradů České republiky či na hojnou šternberskou přírodu. Historická budova se skládá ze dvou částí, a proto i při plné obsazenosti máte pocit pohodlí, klidu a prostoru.

Kapacita hotelu je 70 míst, některé pokoje disponují balkónem či terasou. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Na každém patře najdete společný balkón s možností posezení. V přízemí u vchodu se nachází zahrádka a v zadní části terasa.

Gastronomie

K odpočinku patří také dobrá kuchyně a občerstvení. Podpoření energii městečka, kde se nachází jeden z největších hradů České republiky, jsme se i my rozhodli jít touto cestou. U nás se tak můžete těšit na dobré, české pivo, alko i nealko různého druhu, které si vychutnáte v částečně původním historickém interiéru. U vstupu do hotelu pak můžete posedět na zahrádce či v lounge baru a za hotelem najdete terasu.

Okolí hotelu a Český Šternberk

Malebná příroda obklopující Český Šternberk přímo vybízí k turistice či cykloturistice. Majestátní hrad Český Šternberk se nachází 450 metrů od hotelu. Za návštěvu dále stojí hladomorna hradu či Šternovské kaskády.

Rezervovat ubytování v UNIQHOTEL ČESKÝ ŠTERNBERK

Nejbližší ubytování v Českém Štemberku a okolí

Ubytování Český Šternberk

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah