OLYMPIA HOTEL, - Mariánské Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Olympia se nachází v krásném lázeňském městě Mariánské Lázně a své hosty učaruje svou polohou, obklopený příjemnými lesy a lázeňskými parky. Užijte si nádherný výhled na blízkou lázeňskou kolonádu a známou Zpívající Fontánou, která je jen pár kroků od Hotelu Olympia.

Všechny pokoje jsou vybaveny vysoce kvalitním nábytkem a luxusními doplňky. Hotel Olympia je kompletně nekuřácký a svým hostům nabízí zdarma vysokorychlostní bezdrátový internet ve všech prostorách budovy.

Nezapomeňte si zaplavat v našem bazénu se slanou vodou, nebo si dopřejte pohodu ve finské sauně se slanými kameny. Další variantou relaxace je parní lázeň. Balneo centrum (Spa a Wellness) nabízí bohatou řadu relaxačních a povzbuzujících masáží doplněnou o široký výběr lečebných a zkrášlovacích procedur.

Spa & Wellness centrum Hotelu Olympia „Balneo“ se nachází v prvním patře hotelu, na ploše téměř 700 čtverečních metrů.

Služby Spa & Wellness centra může klient Hotelu Olympia využívat sedm dní v týdnu od 7 do 21 hodin. Nabídka služeb je velmi široká, zahrnující odbornou lázeňskou péči pod dohledem lékaře, relaxační a wellness procedury, přístrojovou terapii, speciální druhy masáží, bazén, několik druhů saun a v neposlední řadě kosmetické studio.

Speciální lázeňský léčebný program je sestavován po konzultaci s lékařem a vychází z aktuálního zdravotního stavu a potřeb klienta. V rámci programu je využíváno velké množství přírodních produktů, které jsou pro Mariánské Lázně charakteristické. Minerální vody, slatinné zábaly a koupele, aplikace plynů a peloidů. Čtyři desítky přírodních léčivých pramenů, vyvěrající plyny a ložiska slatiny se zde používají na léčení onemocnění ledvin, močových cest, nervových chorob, nemocí dýchacích a pohybových ústrojí.

Wellness a Relax programy jsou reprezentovány několika druhy cenových balíčků, které vedle ubytovaní a stravování zahrnují již některé procedury. Balíčky jsou zaměřeny již pro konkrétní typ klienta. Některé využijí budoucí maminky, jiné pracovně velmi vytížení manažeři. Struktura balíčků je koncipována tak, aby uspokojila nejrozmanitější potřeby klientů Hotelu Olympia.

Pokud se klient rozhodne pro vlastní výběr procedur, může si tyto objednat osobně na balneorececi hotelu. Odborný personál Spa a Wellness centra, lékaři, terapeuti a pracovnice balneorecepce Vám ochotně poradí při jejich volbě.

Služby a procedury z nabídky Spa & Wellness centra Hotelu Olympia si můžete objednat i z domova a jejich čerpání tak přizpůsobit Vašemu časovému plánu v době pobytu.

Máte zájem o wellness pobyt v lázeňském hotelu Olympia?

OLYMPIA HOTEL, ubytování v hotelu

Nádherný výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu je jen jedním z důvodů proč se ubytovat právě v Hotelu Olympia.

Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

Ubytovat se lze ve standartních dvoulůžkových pokojích, které lze využít i jako jednolůžkové pokoje. Lze objednat také Junior Suite, Luxury Suite, Royal Suite i Romantic Suite.

Vybavení v Double Standart: dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím o celkové užitné ploše 25 čtverečních metrů. Skládá se z předsíně s velkou šatní skříní, koupelny a ložnice.

Vybavenost pokoje: TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, zdarma vysokorychlostní internetové připojení, elektronický kódový trezor, postel 200×200 (možnost rozdělení), pracovní stolek, inibar, black-out závěsy, pokojový stolek s příslušenstvím, kuferník.

Vybavenost koupelny: sprchový kout, toaleta, prostorné umyvadlo, vysoušeč vlasů, župan, froté ručníky, froté osuška do Spa & Wellness, sušák na ručníky, hygienické vybavení, včetně koupací čepice, kosmetické zrcátko.

Pokojové služby: denní úklid, room servis, recepce 24 hod, praní a čištění, služby Consierge.

Check in: 14:00 Check out: 11:00 (late check out po dohodě s recepcí za poplatek možný).

Recepce

NONSTOP.

Možnost parkování v hotelové podzemní garáže za poplatek.

Možnost ubytování i s domácími mazlíčky - nutné složení vretné kauce + poplatek.

K dispozici zdarma pro hotelové hosty využití internetového koutku.

Pravidelné taneční a klavírní večery v hotelové hale.

Gastronomie

Restaurace Athéna, kavárna Sophia a Lobby bar v hotelové hale nabízí přátelskou obsluhu a vynikající mezinárodní i tradiční českou kuchyni. Snídaně, polo- i plná penze je zajištěna formou bohatých švédských stolů nebo ala-cartů a výběrem z mnoha teplých i studených pokrmů z rozmanitého menu, čerstvého ovoce a zeleniny.

Pro hosty se konají pravidelné tematické večery (italská kuchyně, mexická kuchyně... .)

Hotel nabízí výrobky z vlastní hotelové cukrárny.

Možnost využítí etážového servisu za poplatek.

Okolí hotelu a Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou ideálním místem pro výlety za golfem. Krásné hřiště Royal Golf Clubu Mariánské Lázně potěší každého golfistu – je opravdovou výzvou pro dobré hráče a zároveň příjemným zážitkem pro všechny. Mariánských Lázní pak můžete objevovat další golfová lákadla regionu – mistrovská hřiště v Karlových Varech, Cihelnách nebo ve Františkových Lázních leží ve vzdálenosti do 50 minut pohodlné jízdy autem.

Rezervovat ubytování v OLYMPIA HOTEL, - Mariánské Lázně

Nejbližší ubytování v Mariánských Lázních a okolí

Ubytování Mariánské Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah