ART HOTEL MEDA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Meda – Art of Musem Kampa je elegantní hotel umístěný v renovované klasické budově z 30. let. Hotel se nachází 15 minut chůze od Pražského hradu či dvě stanice metra od Karlova mostu a Starého města. Letiště se nachází 30 minut jízdy přímým autobusem.

Služby hotelu: Recepce 24 hod, Taxi, dopravní služby, Prodej okružních jízd a výletů, Úschova cenností (trezor) zdarma. Nejbližší tramvajová zastávka a stanice metra – 2 minuty chůze. Pobyt domácích zvířat zdarma. Praní a žehlení prádla. Parkování u hotelu a možnost parkování na ulici nedaleko hotelu. Možnost připojení k bezdrátové Wi-Fi síti zdarma.

ART HOTEL MEDA ubytování v hotelu

Pokoje v hotelu jsou účelně vybavené moderním nábytkem. Koupelna (vlastní příslušenství, vana, WC). Potřeby pro přípravu kávy a čaje zdarma. LCD televize se satelitním příjmem. Telefon s přímou volbou. Toaletní potřeby zdarma. Wi-Fi na pokoji zdarma. Pokojový trezor zdarma, pouze je zaplacena záloha na klíč. Stropní ventilátor. Vysoušeč vlasů a Minibar.

Recepce

24 hodinový provoz

Gastronomie

Snídaně se podává formou teplého bufetu v ceně. V hotelu je možné zakoupi alkoholické nápoje i nealkoholické nápoje.

Okolí hotelu a Praha

Dejvice jsou relativně luxusní rezidenční čtvrtí, jíž sice dominují velkolepé budovy vysokých škol a armády, ale obsahuje i mnoho klidných míst s vilami movitých měšťanů a rezidencemi zastupitelských úřadů. Ceněno je těsné sousedství jak s centrální oblasti Prahy, tak s velkými plochami zeleně. Hotel se nachází v klidné části.

Rezervovat ubytování v ART HOTEL MEDA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah