CHATA U RYBNÍKA - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Horská chata U rybníka -apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC, sprchou a internetem-je situována mezi lesem a rybníkem s průzračnou vodou. Je po celkové rekonstrukci z r. 2006 a je umístěna v rekreační oblasti Mariánská (900 m. n. m.), v Krušných horách. Mariánská se nachází 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru, uprostřed hlubokých lesů a luk. Klidná lokalita, ideální místo pro milovníky horských kol, bílých stop, sjezdového lyžování či prostě jen pro toulky čistou horskou přírodou. Bezproblémový příjezd k chatě i v zimě. Nedaleké lázně nabízejí všechny myslitelné wellness procedury a přímo u nás provozujeme apiterapii, na kterou, jako naši hosté, máte nárok na slevu 10%. Viz U nás si opravdu odpočinete a dokonce pomůžete svému tělu wellness i léčebnými procedurami.

Po celkové rekonstrukci z podzimu r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost –
– jídelna, infrasauna, parkoviště, možnost garážování, 2 apartmány bezbariérové. 8 pokojů o celkové kapacitě 35 osob.

CHATA U RYBNÍKA ubytování v pensionu

Všechny pokoje jsou jednoduše, ale útulně zařízeny a vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou, internetovým připojením. Dva apartmány jsou bezbariérové. K dispozici je společenská místnost/jídelna. 8 pokojů o celkové kapacitě 35 osob.
Chata dále nabízí možnost zajištění autobusových výletů za kulturou, poznáním, sportem či zábavou, výlety po okolí s instruktory, výletů na koních, teambuildingových programů, sportovních soutěží, atd.

Gastronomie

V blízkosti objektu se nachází chata Na sluníčku, kde Vám je k dispozici restaurace s ping-pongem, šipkami, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem... Po předchozí domluvě lze v restauraci zajistit polopenzi i plnou penzi, snídaně, balíčky. Možné stravování přímo v Chatě U rybníka.

Okolí pensionu a Jáchymov

Jehličnaté, bukové i smíšené lesy se skalními útvary, množstvím státem chráněných stromů, velkým počtem zástupců fauny a flory (často i vzácných druhů) a přímo houbařský ráj. To vše v nejbližším okolí. Výhledy na Karlovy Vary, Doupovské hory, Slavkovský les, Klínovec, Neklid a Plešivec.

Rezervovat ubytování v CHATA U RYBNÍKA - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah