TURISTICKÁ UBYTOVNA NA SLUNÍČKU - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o ubytovně

Popis ubytování

Turistická ubytovna Na Sluníčku se nachází v Jáchymově, v obci Mariánská, a zajistí vám velmi levné, přesto však příjemné ubytování. K dispozici jsou vícelůžkové pokoje, které mají společné sociální zázemí na chodbě. Všichni hosté mohou k vaření využívat kuchyňku. K odpočinku slouží společenská místnost a volný čas si můžete zpetřit kulečníkem, šipkami i stolním tenisem. Turistická ubytovna Na Sluníčku se těší na vaši návštěvu.

Připraveny jsou vícelůžkové pokoje turistického typu, cena je uvedena vždy za 1 osobu ve vícelůžkovém pokoji. Pokoj je možné pronajmout celý nebo po jednotlivých lůžkách. Sociální zázemí je společné na chodbě.

TURISTICKÁ UBYTOVNA NA SLUNÍČKU ubytování na ubytovně

K dispozici jsou vícelůžkové pokoje, které mají společné sociální zázemí na chodbě. Všichni hosté mohou k vaření využívat kuchyňku, která je plně vybavena. Připraveny jsou vícelůžkové pokoje turistického typu, cena je uvedena vždy za 1 osobu ve vícelůžkovém pokoji. Pokoj je možné pronajmout celý nebo po jednotlivých lůžkách. Sociální zázemí je společné na chodbě.

Gastronomie

Hosté mohou využít kuchyňky k přípravě vlastních jídel. Pro zájemce je přímo v budově vlastní restaurace.

Okolí ubytovny a Jáchymov

Mariánská se nachází 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem (901 m n. m.), Čimickým (934 m n. m.) a Stříbrným (876 m n. m.) vrchem a Popovskou horou (901 m n. m.), uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu.

Rezervovat ubytování v TURISTICKÁ UBYTOVNA NA SLUNÍČKU - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah