GLOBUS - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Globus se nachází v Praze 4 a najdete zde 156 moderně zařízených pokojů s příjemným výhledem na Roztyly či do zeleně největšího pražského lesoparku Krčský Les a jeho téměř 300 hektarů zeleně. Osm z těchto pokojů je vybaveno pro tělesně postižené. K dispozici je též velký apartmán.

Hotel má skvělé spojení do centra, ať již autem či blízkým metrem a je tedy výbornou volnou pro účastníky kongresů, obchodníky či cestující podnikatele. Těm díky klidnému prostředí poskytuje perfektní podmínky pro odpočinek i obchodní jednání. Kongresy je možno pořádat i přímo v hotelu. K dispozici jsou salónky, wi-fi připojení a kryté garáže.

GLOBUS ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny:

kartovými bezpečnostními zámky vlastní sprchou a WC televizorem se satelitním příjmem telefonem s přímou volbou některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem do přírody

Gastronomie

K dispozici vám je restaurace, ve které je možné pořádat též rauty, večírky a svatby, lobby bar, kde můžete jen relaxovat a sledovat dění, či stylová malá pivnice pro neformální posezení s přáteli. Na letní zahrádce si můžete vychutnat jídlo s výhledem do zeleně, zatímco si vaše děti spokojeně hrají na dětském hřišti z přírodních materiálů.

Rezervovat ubytování v GLOBUS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah