REZIDENCE EMMY - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Rezidence Emmy v Praze je čtyřhvězdičkový, moderně vybavený hotel, který svým architektonickým řešením a nabízenými službami respektuje požadovaný současný světový trend. Hotel je ideálně úmístněný v klidné rezidenční části Praha 4, v těsné blízkosti Kunratického lesa a Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), s jednoduchou dostupností do centra Prahy. Vysoká kvalita poskytovaných služeb za rozumnou cenu a profesionální přístup vytváří svým hostům z každého pobytu příjemnou zkušenost a ideální zážitek při obchodních cestách, rodinných dovolených s dětmi či při firemním jednání, konferenci či školení.

Hotel nabízí moderní a komfortní ubytování ve 106 prostorných pokojích. Hostům je k dispozici zdarma velké venkovní parkoviště u hotelu. Profesionální a přátelský personál na recepci rád zajistí taxi, okružní jízdy, doporučí dobrou restauraci, nebo pomůže s dalšími požadavky.

REZIDENCE EMMY ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, jsou nekuřácké a jsou vybaveny bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu (Wi-Fi), TV s mezinárodními programy, psacím stolem, telefonem s přímou volbou, vlastní koupelnou s vanou (7 pokojů má sprchový kout) a toaletou a pokoje na 6. a 7. patře jsou ještě vybaveny minibarem, příslušenstvím na kávu/čaj, karafou s vodou a safem. K dispozici je též zdarma hotelový trezor v recepci.

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, vícelůžkových pokojích, apartmá, studiích a pokojích pro tělesně postižené. Devět pokojů má vestavěný malý kuchyňský kout a dva pokoje jsou s vlastní kuchyňku.

Recepce

Recepce hotelu Rezidence Emmy je otevřena nepřetržitě 24 hodin denně

Gastronomie

Restaurace v hotelu Rezidence Emmy je skvělým místem, kde ochutnat moderní českou a mezinárodní kuchyni, nebo si jen dát nápoj z naší široké nabídky.
Kapacita restaurace je 95 míst, a zadní část může být oddělena a změněna v menší prostor, vhodný k uspořádání soukromých akcí.

Bufetová snídaně je pro hotelové hosty zdarma a podává se denně v hlavní hotelové restauraci 7.00 - 10.00

Pro individuální a korporátní klienty, kteří si chtějí vychutnat snídani v soukromí a klidu, podáváme též snídaně v Business Lounge salonku na 1. patře.
Můžete si vybrat ze široké nabídky jídla i nápojů: výborné šunky, uzeniny a sýry, vajíčka, párky, domácí koláče a pečivo, jogurty, cereálie, čerstvé ovoce, zelenina a další lahůdky.

RESTAURACE

Šefkuchař pro Vás připravuje pro každou sezónu nové menu A La Carte, které nabízíme denně 11:00 – 21:30
SPECIÁLNÍ OBĚDOVÉ MENU nabízíme vždy pondělí - pátek 11:00 – 15:00

LOBBY BAR

V našem Lobby baru můžete relaxovat, vychutnat si šálek dobré kávy, sklenku vína či dobrého točeného českého piva a nebo koktejl z naší nápojové nabídky.
Lobby Bar je otevřen denně 11:00 – 22:00

LETNÍ TERASA

Letní pohodu a relax si můžete užít na hotelové terase při ochutnávce specialit z naší letní nabídky.
Pro rezervaci či jakékoli dotazy, týkající se restaurace, menu nebo speciálních nabídek, nás neváhejte kdykoli kontaktovat na e-mail:

Okolí hotelu a Praha

Rezidence Emmy se nachází v zelené rezidenční čtvrti, 7 km jižně od centra Prahy. Pro milovníky přírody je přímo za hotelem Kunratický les, který je vyhledávanou lokalitou pro romantické procházky v přírodě. Autem či MHD se snadno dostanete do centra Prahy, kde si můžete prohlédnout unikátní historické památky či navštívit velká nákupní centra.

Rezervovat ubytování v REZIDENCE EMMY - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah