PENZION U SV. KRYŠTOFA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

V pensionu U sv. Kryštofa nabízíme klidné a příjemné ubytování.  

Výhodou je i snadná dosažitelnost jak MHD, tak i z dálnice Brno - Praha nebo Plzeň - Praha.  

Snídaně je zahrnuta v ceně.

Bezpečné uzamykatelné parkoviště  pro osobní automobily zdarma.  

Připojení k IT WiFi v celém objektu i na pokoji zdarma.

V celém objektu je zákaz kouření.

 

Penzion U sv. Kryštofa - je klasicistní vila s z roku 1907 se zajímavou a bohatou historii. Zastávka MHD 50 m. Centrum je dosažitelné do 25 minut. Kapacita je 17 lůžek 4 přistýlek v  pokojích. Složení pokojů 1 jednolůžkové, 8 dvoulůžkových. Pokoje jsou vybavené toaletou, sprchou a TV. , V okolí je možnost bohatého sportovní vyžití – tenis, bowling, sqaush, půjčovna kolo, volejbal, minigolf sauna V ceně ubytování Snídaně, IT WiFi. Zajímavost – nedaleko penzionu se nachází pravý vinný sklípek. Poloha Praha 10 Záběhlická 60/72GPS N 50°3′16” E 14°29′13 N 50°3. 267′ E 14°29. 217′ N 50. 0544444° E 14. 4869444

Vlastníkem a provozovatelem penzionu U sv. Kryštofa je Arcidiecézní charita Praha. Výnos z provozu penzionu je podle stanov organizace i zákona využit na realizaci hlavního poslání - pomoci potřebným. Arcidiecézní charita Praha je součástí celosvětové sítě  Caritas Internationalis  zastřešující 162 národních Charit, které působí téměř ve všech zemích světa, Charita (Caritas) je tak jednou z největších celosvětových sítí usilujících o odstranění chudoby a nastolení spravedlivější společnosti.

PENZION U SV. KRYŠTOFA ubytování v pensionu

Dvoulůžkové jsou prostorné  pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, TV-SAT, ledničkou, malým trezorem, pracovním stolem,    

Rádi vyhovíme vašim příáním.

Recepce

Recepce je otevřena do 24.00 hodin. Po domluvě je možný i noční příjezd.

Gastronomie

Snídaně se podává formou bufetu - pondělí až pátek od 7 hodin do 9 hodin. Sobota a neděle od 7.30 hodin do 9.30 hodin. Připravujeme balíčky na cestu. Na recepci je možné si zakoupit kávu, čaj, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Okolí pensionu a Praha

V blízkém okolí (od 50 do 500 m) se nachází: dvě restaurace, sport centrum, tenisové kurty, krytá tenisová hala, kurty na squash, bowling, sauny, vířivé vany.

Rezervovat ubytování v PENZION U SV. KRYŠTOFA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah