PENSION HATTRICK - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Rodinný Pension Hattrick se nachází v Záběhlicích, klidné části Prahy 10,20 minut od centra města. V bezprostřední blízkosti penzionu naleznete Sportovní areál Hamr a Hamerský rybník.

Pension nabízí pohodlné ubytování v Praze. Deset jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojů a apartmá vám poskytne pohodlné ubytování nejen na služební cestě, ale i na romantickém výletu do Prahy. Děti jsou u nás vítané.

Dominantou pensionu je vinný sklípek vhodný pro krátkou vinnou turistiku v Praze. Mezi vybavení pensionu patří bezpečné parkoviště v Praze, sauna s vířivou vanou a solárium. Wi-fi internetové připojení je v celém pensionu zdarma.

PENSION HATTRICK ubytování v pensionu

Pension Hattrick nabízí svým klientům naprosté soukromí. K dispozici je 10 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů a apartmá. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s fénem, televizi, lednici, kuchyňský kout a internetové připojení zdarma. Pokoje jsou vyzdobené uměleckým kováním a historickým nábytkem.

Apartmán pro 2 osoby - prostorné apartmá se skládá ze dvou pokojů, předsíňky s vestavěnou skříní a trezorem. Ložnice je vybavena originální kovanou manželskou postelí, LCD televizorem a úložným prostorem. V obývacím pokoji je k dispozici gauč, jídelní stůl, kuchyňská linka s lednicí a varnou konvicí. Koupelna je oddělena od WC. Je vybavena vanou, fénem a toaletními potřebami.

Recepce

Po - Pá: 8:00 - 19:00

So: 8:00 - 17:00

Ne: 8:00 - 12:00

Gastronomie

Součástí pensionu Hattrick je vinný sklípek s posezením až pro 30 osob. Atmosféra, kterou vytváří klenutý strop a historická výzdoba, Vás během večera přenese na Moravu a přesto budete v Praze.

Pro milovníky dobrého vína jsme připravili výběr svěžích, archívních i ledový moravských vín. Našim hostům nabízíme degustaci ze 4 vzorků vín s lehkým občerstvením. Pro skupiny rádi zařídíme řízenou ochutnávku, hudbu, studený raut vytvořený na míru dle vašich požadavků a přání. Sklípek je vhodný nejen pro posezení s přáteli u dobrého vína, ale i pro narozeninové oslavy, výročí, či firemní večírky. Prostor lze pronajmout také vinařům pro prezentaci jejich produktů.

Rezervovat ubytování v PENSION HATTRICK - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah