GOLDEN STAR - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

U Non Refundable Rate bude částka za pobyt stržena z kreditní karty ihned po potvrzení pobytu.
Čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Hvězda je situován přímo v historickém centru Prahy, na Malé Straně pod Pražským hradem, s výhledem na Královskou cestu.

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Nerudově ulici v historickém centru Prahy pouze pár kroků od brány Pražského Hradu. První písemné záznamy o domě pochází z roku 1372, kdy byl ve vlastnictví hradčanského rychtáře. V květnu roku 2000 otevřel dům Zlatá Hvězda svá starobylá vrata, aby se po kompletní rekonstrukci znovu zaskvěl v celé své kráse. Rekonstrukce zachovala v maximální možné míře původní architektonické prvky budovy a citlivě je doplnila luxusním zařízením moderní doby.

GOLDEN STAR ubytování v hotelu

U Non Refundable Rate bude částka za pobyt stržena z kreditní karty ihned po potvrzení pobytu.
Hotel Zlatá Hvězda nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a dvoupokojových apartmánech s příslušenstvím. Pokoje jsou vybavené koupelnou, sprchou nebo vanou, toaletou, fénem, minibarem, trezorem, TV/SAT, telefonem a možnost kabelového připojení k internetu.
V hotelu jsou k dispozici pokoje s nádherným výhleden na Královskou cestu a část areálu Pražského hradu. Nábytek v pokojích z masivního dřeva stylově zcela odpovídá historičnosti domu a je speciálně vybírán s ohledem na individualitu pokoje.

Recepce

24 hodin

Gastronomie

Jste srdečně zváni k návštěvě restaurace Zlatá Hvězda s širokým výběrem specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí možnost uspořádání svatebních hostin a jiných oslav. Kapacita restaurace je 70 osob. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní zahrádka.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Nerudově ulici v historickém centru Prahy pouze pár kroků od brány Pražského Hradu.

Rezervovat ubytování v GOLDEN STAR - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah