KOI - Veltrusy

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Ubytování v Soukromí apartmán KOI nabízím k pronájmu dva nové moderní a kompletně vybavené apartmány ve Veltrusích. Apartmány jsou umístěny v klidné lokalitě obce vzdálené 15 km od severního okraje Prahy a 20 km z letiště Václava Havla Praha. Parkování je zdarma ve dvoře areálu. V objektu je také zdarma možnost wifi připojení na internet.

Apartmány jsou vybavené sprchovým koutem a toaletou, kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, troubou, sklokeramickou deskou, toustovačem, kávovarem, satelitní televizí. Vnitřní prostory jsou nekuřácké.

KOI ubytování v apartmánu

Apartmám 1 - Prostorné studio 64 m2 v prvním patře s vlastním vchodem. Kapacita apartmánu je 3 dospělé osoby (1× dvoulůžko, 1× rozkládací dvoulůžko, 1× pohovka). Apartmám 2 - Apartmán 40 m2 v přízemí s vlastním vchodem. Kapacita apartmánu je 2 dospělé osoby (1× dvoulůžko).

Apartmány nemají společné zdi, klienti se vzájemně neruší.

Gastronomie

Několik restaurací do 1 km, potraviny – 200 m od apartmánu, supermarket Tecso, Plus, Lidl – do 2 km. 3 -

Okolí apartmánu a Veltrusy

V blízkém okolí je jak řada historických památek (zámek Veltrusy, Nelahozeves, Mělník a další), tak i možnost aktivního sportovního vyžití (cyklostezky, bazén, sauna, squash, bowling, sport centra, zimní stadion).

Rezervovat ubytování v KOI - Veltrusy

Nejbližší ubytování ve Veltrusech a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah