APARTMÁN POBŘEŽNÍ - Praha

  • Praha (845)
  • >>> Karlín (26)
  • >>> APARTMÁN POBŘEŽNÍ - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmán Pobřežní se nachází v rezidenty oblíbené čtvrti Karlín, na pravém břehu Vltavy, jen pár metrů od autobusového nádraží na Florenci, v docházkové vzdálenosti od historického centra Prahy.

Apartmán Pobřežní je zařízen s důrazem na pohodlí našich hostů, tento komfortní apartmán tvoří vstupní chodba s koupelnou a toaletou, obývací pokoj propojen s kuchyní a vstupem do dvou oddělených ložnic. Relaxaci nabídne moderní sedací souprava a u snídaně můžete posedět u prostorného jídelního stolu.

APARTMÁN POBŘEŽNÍ ubytování v apartmánu

Kompletně zařízený apartmán nabízí ubytování pro až 8 osob. Byt disponuje 2 ložnicemi, obývacím pokojem s propojeným s kuchyní, Wi-Fi připojením, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, další samostatné WC, ručníky, fénem, sprchovými gely a šampony.

Gastronomie

Apartmán Pobřežní má ve svém vybavení zařízenou kuchyň. Vybavení kuchyně zahrnuje indukční varní desku, lednici, pračku, myčku nádobí, kvalitní kávovar na zrnkovou kávu a rychlovarnou konvicí. Trendy čtvrť Karlín ve které se apartmán nachází, či blízké centrum města nabízí mnoho restaurací různých zaměření.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmán Pobřežní sídlí na atraktivní adrese v rezidenční čtvrti Karlín, moderního centra restaurací a barů. V secesních budovách a bývalých továrnách se zde nachází mezinárodní restaurace, vinárny a nezávislé galerie. Zároveň příjemnou procházkou třeba ulicí Na Poříčí se dostanete pěšky za 20 min. na Staroměstské náměstí. Cestou za zastávku rozhodně stojí Obecní dům, nejznámější secesní stavba Prahy, či Prašná brána na Nám. Republiky.

Rezervovat ubytování v APARTMÁN POBŘEŽNÍ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah