BLUESTARS APARTMENT - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Bluestars Apartments nabízí naprostý klid a soukromí, nadstandardní kvalitu služeb a individuální přístup k hostům. Apartmány a pokoje se nacházejí v chráněné krajinné oblasti – Slavkovský les, 3-5 km od centra lázeňského města Karlovy Vary, které je magickým místem, kde jsou krásné památky, přírodní scenérie a hodně romantiky.

ApartmányApartmán Nice „A“ - Krásný malý domeček - je samostatný dvoupodlažní apartmán č. 1 s vlastní terasou a zahradou, s vlastní koupelnou a toaletou, plně vybaveným kuchyňským koutem, obývacím pokojem a ložnicí s dvojlůžkem v patře. Parkovací místo přímo před apartmánem, v létě samostatný vchod mimo hlavní budovu. Apartmán Dream „B“ - Sen o zahradě i v zimě - je apartmán č. 2 s obytnou zimní zahradou a výhledem do zahrady, s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s dvojlůžkem, zahradou a koupelnou s toaletou. Pokoj Smile „C“ - Malej, ale šikovnej - je samostatný pokoj č. 3 s dvojlůžkem, používaný jako přistýlka k apartmánu Dream pro 2 osoby. Pokoj Sunshine „C“ - Sluníčko po celý den - je samostatný pokoj č. 4 s dvojlůžkem, koupelnou a toaletou a zahradou. Tento pokoj má k dispozici lednici a mikrovlnnou troubu.

Všechny naše apartmány a pokoje jsou vybaveny, plochou TV, rychlovarnou konvicí, WIFI. Volně k dispozici máme kávu a čaj.

Maximální obsazenost 8 osob

Bluestars Apartments nabízí naprostý klid a soukromí, nadstandardní kvalitu služeb a individuální přístup k hostům. Apartmány a pokoje se nacházejí v chráněné krajinné oblasti – Slavkovský les, 3-5 km od centra lázeňského města Karlovy Vary, které je magickým místem, kde jsou krásné památky, přírodní scenérie a hodně romantiky.

ApartmányApartmán Nice „A“ - Krásný malý domeček - je samostatný dvoupodlažní apartmán č. 1 s vlastní terasou a zahradou, s vlastní koupelnou a toaletou, plně vybaveným kuchyňským koutem, obývacím pokojem a ložnicí s dvojlůžkem v patře. Parkovací místo přímo před apartmánem, v létě samostatný vchod mimo hlavní budovu. Apartmán Dream „B“ - Sen o zahradě i v zimě - je apartmán č. 2 s obytnou zimní zahradou a výhledem do zahrady, s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s dvojlůžkem, zahradou a koupelnou s toaletou. Pokoj Smile „C“ - Malej, ale šikovnej - je samostatný pokoj č. 3 s dvojlůžkem sloužící jako přistýlka k apartmánu Dream. Pokoj Sunshine „C“ - Sluníčko po celý den - je samostatný pokoj č. 4 s dvojlůžkem, koupelnou a toaletou a zahradou. Tento pokoj má k dispozici lednici a mikrovlnnou troubu.

Všechny naše apartmány a pokoje jsou vybaveny, plochou TV, rychlovarnou konvicí, WIFI. Volně k dispozici máme kávu a čaj.

Maximální obsazenost 8 osob

BLUESTARS APARTMENT ubytování v apartmánu

Apartmán Nice „A“ je samostatný dvoupodlažní apartmán č. 1 s vlastní terasou a zahradou, s vlastní koupelnou a toaletou, plně vybaveným kuchyňkým koutem, obývacím pokojem a ložnicí s dvojlůžkem v patře. Parkovací místo přímo před apartmánem, v létě samostatný vchod mimo hlavní budovu. “ Krásný malý domeček…. . ”

Apartmán Dream „B“ je apartmán č. 2 s obytnou zimní zahradou a výhledem do zahrady, s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s dvojlůžkem, zahradou a společnou koupelnou s toaletou. “ V zahradě I v zimě …”

Pokoj Smile „C“ je samostatný pokoj č. 3 s dvojlůžkem, sloužící jako přistýlka k apartmánu Dream.

Pokoj Sunshine „C“ je samostatný pokoj č. 4 s dvojlůžkem, společnou koupelnou a toaletou a společnou zahradou. Tento pokoj má k dispozici společnou lednici a mikrovlnnou troubu. “ Sluníčko po celý den…”

Apartmány a pokoje nejsou vhodné pro malé děti a handicapované osoby.

Recepce

Náš personál je Vám k dispozici na telefonu, a to od 8:00 do 18:00 hod. Klíče je možno vyzvednout v trezoru před Bluestars Apartments na základě pokynů ze sms zprávy.

Gastronomie

Na přání hostů

Plná lednice při příjezdu hosta (pro apartmány) s alkoholickými nápoji 1 000 Kč /balíček Láhev sektu, láhev vína bílé, láhev vína červené, sezónní ovoce, zmrzlina, sýr, šunka, pečivo. Plná lednice při příjezdu hosta (pro apartmány) s nealkoholickými nápoji 600 Kč /balíček Džusy, nealko nápoje, sezónní ovoce, zmrzlina, sýr, šunka, pečivo.

Okolí apartmánu a Karlovy Vary

V okolí apartmánů jsou Lázně Karlovy Vary, Mlýnská Kolonáda, Tržní Kolonáda, Sadová kolonáda, Vřídelní Kolonáda, 12 léčivých pramenů (největší koncentrace léčivých pramenů na světě), Vřídlo, Zámecká věž, Císařské lázně, Lázně III. , Alžbětiny Lázně, vzácné sochy, Vyhlídky, parky, lázeňské lesy, řada cyklostezek, Svatošské skály, hrad Loket, řada golfových hřišť, KV Aréna s bazénem (i venkovním v létě) a multifunkční halou, lanové centrum sv. Linhart, vodácká stezka po Ohři, Vánoční dům - zámeček Doubí, rozhledna Aberg, Goethova rozhledna, Vyhlídka Tři kříže, Muzeum Dr. Bechera, Becherova vila, rozhledna Diana, Motýlí dům, Vyhlídka Jelení skok, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, kostel sv. Máří Magdalény, Karlovarské městské divadlo, Galerie umění, sklárna Moser, muzeum Moser, hrad a zámek Bečov, zámek Chýše, Horní Hrad a další lázeňská města - Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov, lázně Kynžvart, Krušné Hory se svými středisky - Boží Dar, Klínovec, Pernink a mnoho dalšího... .

Přemýšlíte nad nějakým magickým místem, kde jsou krásné památky, přírodní scenérie a taky hodně romantiky? Tak to vše Vám nabízí lázeňské město Karlovy Vary.

Špičkové, vyhlášené restaurace a okouzlující kavárny, léčivé prameny. Je to na vás co si vyberete. Promenády v centru s krásnými budovami, návštěva podzemního Vřídla, sklářské huti nebo procházka v lázeňských lesích.

A co musíte určitě vidět - nejnavštěvovanější událost v Karlových Varech – Mezinárodní filmový festival – tradici již od roku 1946, Karlovarský půlmaraton – závod na 21 097 m. Zúčastněte se a zaběhněte svůj osobní rekord.

Podnikněte výlet po jedné z nejstarších naučných stezek v ČR a seznamte se se vzácnými zvířaty i rostlinami CHKO Slavkovského lesa. Pojďte poznávat a relaxovat v ničím nerušené přírodě.

MHD či doprava z celé ČR a ciziny není problém. Letiště je jen 12 km od Vašeho apartmánu či pokoje.

Vypráví se, že Karel IV. kdysi podnikl loveckou výpravu z poblíž ležícího hradu Lokte do lesů v hornatých končinách a údolích, kde dodnes vyvěrají horké prameny. Zdejší lesy oplývaly zvěří. Při lovu jeden ze psů počal štvát jelena. Při jeho pronásledování spadl do tůně, kde tryskala horká voda. Pes začal bolestí výt. Lovci, kteří uslyšeli psí nářek, přispěchali v domnění, že jej poranila pro­následovaná zvěř. Přistoupili blíže, vytáhli psa z tůně a pak sami ochutnali horkou vodu, jež tolik vyděsila psa.

O celé události byl zpraven císař Karel IV. , který se vydal k onomu místu, aby tam sám obdivoval nevšední dílo přírody. Za přítomnosti svých léka­řů moudrý panovník poznamenal, že takováto horká voda může zažehnat mnohé těžké nemoci a jest velmi užitečná a posilující. Poté vodu sám užil, (říká se, že měl nemocnou nohu, kterou v této vodě koupal) a seznal úlevu a zlepšení.

Nad tím se panovník radoval a brzy nařídil, aby celé místo bylo osídleno a kolem pramene postaveny domy. Nové městečko upomíná na svého obje­vitele – bylo nazýváno lázně císaře Karla, Karlovy Vary město s největší koncentrací kolonád a léčivých pramenů na světě.

SADOVÁ KOLONÁDA Hadí pramen (30°C)

Z pramenní vázy ve tvaru hada vytéká přímo v Sadové kolonádě od roku 2001. Obsahuje méně minerálů než ostatní prameny, ale větší množství CO2.

Sadový pramen (47, 4°C)

Byl objeven v polovině 19. stol. při kopání základů pro Vojenský lázeňský ústav. Jeho původní jméno bylo Císařský pramen. Je přístupný denně od 6:00 do 18:30 v budově Vojenského lázeňského ústavu vedle kolonády.

Pramen Svoboda (60°C)

Byl objeven v druhé polovině 19. století při stavbě Lázní III. Jeho první název byl Lázeňský pramen, poté nesl jméno Františka Josefa I. Pramen se nachází v altánu mezi Lázněmi III a Mlýnskou kolonádou.

MLÝNSKÁ KOLONÁDA Skalní pramen (53°C)

Do poloviny 19. století vyvěral přímo v říčce Teplé. Díky terénním úpravám dnes naleznete jeho pramenní vázu na Mlýnské kolonádě.

Pramen Libuše (62°C)

Pramen Libuše se původně nazýval pramenem Alžbětiných růží. Vznikl spojením čtyř menších pramenů.

Pramen Kníže Václav I (65°C)

Tento pramen se využíval při výrobě karlovarské léčivé soli. Pramen Kníže Václav je rozdělen do 2 pramenů. Kníže Václav I. se nachází přímo mezi sloupy Mlýnské kolonády. Kníže Václav II vytéká před kolonádou naproti orchestřišti.

Pramen Kníže Václav II (58°C)

Tento pramen se využíval při výrobě karlovarské léčivé soli. Pramen Kníže Václav je rozdělen do 2 pramenů. Kníže Václav I. se nachází přímo mezi sloupy Mlýnské kolonády. Kníže Václav II vytéká před kolonádou naproti orchestřišti.

Mlýnský pramen (56°C)

K lázeňskému léčení se užívá už od 16. stol. Původně se ale užíval ke koupelím. Vodu z Mlýnského pramene bylo dříve možné koupit téměř ve všech českých lékárnách.

Pramen Rusalka (60°C)

Od 16. století do roku 1945 nesl jméno Nový pramen. Svého času nejoblíbenější pramen měl i svou kolonádu Nového pramene. Ta byla později přestavena a pojmenována jako Mlýnská.

TRŽNÍ KOLONÁDA Pramen Tržní (62°C)

Pramen několikrát potrápil lázeňské lékaře tím, že se z ničeho nic ztratil a znovu objevil. Díky několika „záchranným“ vrtům slouží lázeňským pacientům dodnes.

Pramen Karla IV. (64°C)

Možná právě díky léčivým schopnostem tohoto zřídla byly založeny Karlovy Vary Karlem IV. Objevení Karlových Varů připomíná reliéf umístěný nad pramenem.

ZÁMECKÁ KOLONÁDA Pramen Zámecký dolní (55°C), Pramen Zámecký horní (50°C)

Je to jeden pramen, rozdělený do dvou pramenních váz. Ale díky vyšší nadmořské výšce horního pramene a fyzikálním zákonům, má Zámecký horní pramen jinou teplotu i obsah CO2 než jeho dolní vývěr. Pro vodu z horního pramene musíte vyběhnout několik schodů. Dolní Zámecký pramen je pro veřejnost přiveden na tržní kolonádu.

VŘÍDELNÍ KOLONÁDA Vřídlo (72°C)

Je jediným pramenem využívaným ke koupelím. Používá se ale i při pitné kúře. Ve Vřídelní kolonádě je umístěno celkem 5 vývodů vřídelní vody o teplotách 72, 57 a 41°C. Nejvydatnější karlovarský pramen vychrlí za minutu průměrně 2000 litrů minerální vody a sloupec vřídelní vody je díky tlaku schopen vytrysknout až do výšky 12 metrů.

Rezervovat ubytování v BLUESTARS APARTMENT - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah