HOTEL PANORAMA - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Náš 3hvězdičkový rodinný hotel se nachází na nádherném panoramatickém místěv v Českém Krušnohoří, 600 m od lázeňského centra města, kde najdete i Aquacentrum Agrikola se saunovým světem a jen 3 km od sedačkové lanovky ski areálu Klinovec, . Je to pravé místo pro vaši letní zimní dovolenou na. Zažijte se svými dětmi nebo vnoučaty pestrou rodinnou dovolenou v rodinném hotelu Panorama v krásné přírodě se spoustou zábavných aktivit - po celý rok hostům nabídnout komfortní ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích a rodinných a apartmánech.

hotel nabízí spoustu zábavy a her pro malé i velké děti. Naše restaurace má 60 míst, terasa s panoramatickým výhledem 50 míst, je tedy ideálním místem pro pořádání svateb a rodinných oslav. Vaše dovolená bude chutnat ještě lépe s naší poctivou Ceskou kuchyni. Váš den začíná chutnou snídaní formou bufetu. . Můžete si vybrat mezi domácí kuchyní a bezmasými pokrmy. Časy našich jídel: Snídaně se podává od 8:00 do 10:00. Večeře podáváme od 17:00 do 20:00. Ti, kteří hledají odpočinek, si užijí náš nádherný hotelový komplex u lesa. S čerstvým vzduchem chutná také naše česká domácí kuchyně k tomu nejlepší budějovické pivo. Sportovně založení lidé mohou prozkoumat túry na Boží dar, nebo Klinovec lanove centrum Plešivec, užít si nádhernou krajinu na trasách pro nordic walking nebo na horských kolech s podporou GPS nebo sjezdových trasách v Treilpark Klinovec, také možnost si pronajmout za 500 kč na den, i elektrokolo 1000 kč.

HOTEL PANORAMA ubytování v hotelu

Součástí každého zmodernizovaného pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize se satelitním příjmem, lednička i fén. P. Rád. Parkování je možné přímo u hotelu zdarma.

Recepce

9 hod

Gastronomie

Stylová vyhlídková restaurace s kachlovými kamny nabízí posezení v útulném prostředí. V našem jídelním lístku najdete speciality české i mezinárodní kuchyně. V letních měsících můžete využít posezení na přilehlé venkovní terase. Během Vašeho pobytu můžete využít billiard, fotbálek, společenské hry (vně i uvnitř hotelu), internetovou kavárnu.

Okolí hotelu a Jáchymov

V okolí Jachynmova, je v zimě rekreantům k dispozici několik lyžařských areálů, které uspokojí rodiny s dětmi i náročnější lyžaře. 2,5 km od hotelu se nachazi nejmodernejsi sedackova lanovka v C. R. Jachymov –Klinovec 1224mn, s novou 4,5 km dlouhou sjezdovkou napojenim na cely areal klinovec, zastavka skibusu primom u hotelu, Ski areal Neklid 8 km, Kurort Oberwiesenthal 9 Km, Bozi Dar 8km areal Novako, Ski Plesivec 13km, lyizarske vleky Nove Město 5 km napojeni n a Krušnohorskou lyžařskou magistrálu, která nabízí upravované běžecké stopy v celkové délce cca 100 km.
V létě je v okolí k dispozici nepřeberné množství turistických a cyklistických tras, které zacinaji primo u hotelu souhrnné délce několika set km. Pro naše nejmenší je určena Ježíškova cesta a sportovni park Novako na Bozim daru, Zajimave prohlidkove trasy do stredovekych stol Mauricius, Johanes a Svornost hornicke museum v horni casti města kde se také dozvíte vice o vzacne hitoriji tohoto krásného města
V okolí je k dispozici nepřeberné množství aktivit, jako adrenalin park na Plešivci, Aquapark Jáchymov, letní bobová dráha na Fichtelbergu, sjezd na teréních koloběžkách z Klinovce, Zabavny park Plohn v nedalekem Sasku. , či možnost výletu do 20km vdalenych našich největších lázní – Karlových Varů. ¨ nebo muzete objevovat nepreberne množství pamatek napr. Horni Hrad 5km, Hrad Loket 25km, Zamek Becov 38km, Zamek Klasterec nad ohri 35km
Možnosti koupání: Aquapark Jachymov, Koupaliste ostrov, , Kamencove jezero se zoo parkem v Chomutove, přehrada vodní nádrz Jesenice, Velký rybník Hroznětín, koupalište Nova Role, Děpoltovický rybník. Zabavný park Plohn.

Rezervovat ubytování v HOTEL PANORAMA - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah