RADIUM PALACE - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Velkorysý neoklasicistní hotelový palác byl postaven v roce 1912 pro evropskou lázeňskou klientelu. Lázeňský hotel se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perlový náhrdelník. Svým hostům nabízí veškerý komfort a historickou atmosféru. Letní terasa vybízí hosty k příjemnému posezení u šálku výtečné kávy. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.

Hotel disponuje celkem 157 stylovými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji, vhodnými i pro pobyt rodin s dětmi. Pokoje jsou rozdělené do pěti kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Juniorsuite a I. A. Celkem 4 pokoje jsou bezbariérové a pokoje na 5. patře kat. Juniorsuite jsou klimatizované. Ve všech budovách komplexu léčebných lázní Jáchymov je ZÁKAZ KOUŘENÍ. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem. Po celou dobu pobytu je hostům k dispozici župan na pokoji. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Součástí hotelových služeb je Malý vodní svět - bazén, whirpool, sauna a Kneippův chodník, přístupné v odpoleních hodinách. Dále je k dispozici úschovna kol a lyží. Hosté mohou využít služeb kadeřnického a kosmetického salonu, pedikúry a manikúry.

V budově je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Hostům je k dispozici hotelové parkoviště s obsluhou (za poplatek).

RADIUM PALACE ubytování v hotelu

Kat. I. A - standartní hotelový pokoj s příslušenstvím, WC, vana nebo sprcha, SAT-TV, radiobudík, fén, telefon, zabudovaný trezor, župan

Kat. Juniorsuite - dvě menší místnosti /ložnice a obývací místnost/, nejsou odděleny dveřmi, telefon, SAT-TV, radiobudík, zabudovaný trezor, WC, vana nebo sprcha, fén, župan. Třílůžkový pokoj se nalézá v 5. patře.

Kat. Superior - komfortně zařízený prostorný pokoj, front view, SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, možnost připojení k internetu valstním netebookem, vana nebo sprcha, WC, bidet, fén, župan.

Kat. Superior plus - vzdušný a prostorný pokoj s výhledem do údoli, SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, počítač s internetovým připojením, vana, WC, bidet, fén, župan. Ke službám také patří stravování v Modré restauraci.

Apartmány Prémium a Madame Curie - komfortně zařízené prostorné pokoje se salonkem s výhledem do údolí. SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, počítač s internetovým připojením, luxusní koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan, CD přehrávač. Ke službám patří stravování v Modré restauraci, jedenkrát denně room service teplých nápojů zdarma

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Gastronomie

Stravování je možné v pěti stylových restauracích. Stravování probíhá formou bufetu. V Modré restauraci stravování a ´la carte.

Okolí hotelu a Jáchymov

Jáchymovské lázně jsou součástí Karlovarského kraje a nachází se na úpatí Krušných hor (od 560 do 750 m. n. m.) nedaleko hranic se SRN (hraniční přechod Boží Dar - Oberwiesenthal cca 6 km). Do skiareálů Neklid a Klínovec jsou vzdálené cca. 7 km a od lázní Karlovy vary cca 20 km.

Rezervovat ubytování v RADIUM PALACE - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah