CHATA LUCIE - Mnetěš

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o chatě

Popis ubytování

Chata byla zrekonstruována v roce 2005. Její pozice nabízí větším skupinám pobyt blízko Prahy. Záleží jen na vás, jestli budete grilovat a relaxovat na chatě, nebo zda navštívíte místní zajímavosti jako jsou hora Říp, Máchovo jezero (s plážemi a možností pronajmutí lodí), ale i další zajímavosti, mezi něž patří Mělník, Terezín, Nelahozeves.

Jedná se o nově zrekonstruovaný dům v obci Mnetěš, který Vám nabízí ubytování v krásné krajině blízko hory Říp a Prahy.

Příslušenství chaty: Sauna, bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, grill, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, TV se satelitem, Pračka, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén, topení a teplá voda, Povlečení a ručníky v ceně, Mapy a brožury na chatě. Obývák: Židle, Stůl, Krb, Bar, TV se satelitem, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio.

Kuchyň: Mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák, lednička/mraznička, kuchyň je plně vybavená.

Koupelna: koupelny se sprchou, Pračka, Fén, žehlička, 2× WC (1 WC je zpřístupněno v druhém patře v případě pobytu 4 a více osob).

Služby: Konečný úklid zdarma, Pronájem kol.

CHATA LUCIE ubytování v chatě

V chatě jsou 4 ložnice, první s 2 jednolůžky, druhá s dvolůžkem/jednolůžkem a 2 rozkládacími křesly, dva podkovní pokojíčky, každý s rozkládacím křeslem pro 1-2 osoby (tyto 2 pokojíčky jsou zpřístupněny v případě pobytu 4 a více osob nebo na žádost.)

Gastronomie

Kuchyň v objektu. Restaurace a obchod do 200 m.

Rezervovat ubytování v CHATA LUCIE - Mnetěš

Nejbližší ubytování v Mnetěši a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah