BARLEYHOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Barley Hotel nabízí ubytování nově rekonstruovaných prostorech v centru Prahy. Z pokojů je unikátní pohled na panorama Staré Prahy a Hradčan. Hotel disponuje dvou a třílůžkovými pokoji a apartmánem.

Z pokojů je unikátní pohled na panorama Staré Prahy a Hradčan. Dvě minuty pěší chůze je náměstí I. P. Pavlova, kde jsou stanice hromadné městské dopravy tramvají a autobusů, stanice metra C, posty taxíků. Pět minut pěší chůze je Václavské náměstí, Karlovo náměstí.

Ubytování je svou polohou v centru města a budova zaujme svou odlišností od okolní zástavby. Hotelová recepce v přízemí budovy je v nepřetržitém provozu 24 hod. Zde je možno zakoupit cukrovinky, nápoje, hygienické potřeby a průvodce Prahou. Je možno si objednat i výlety po Praze a blízkém okolí.

Zařízení svou polohou a vybavením je vhodné jak pro turistické účely, tak i pro školící akce.

BARLEYHOTEL ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, ledničkou, TV se satelitními programy a možností bezplatného připojení k internetu pomocí kabelu (WIFI nelze). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sociální zařízení, a jsou plně nekuřácké.

Okolí hotelu a Praha

V blízkém okolí se nacházejí mnohé restaurace, kulturní a historické památky. V přízemí budovy jsou lahůdky, které jsou v provozu ve všední dny od 7 – 18 hod.

Rezervovat ubytování v BARLEYHOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah