CENTRAL SPOT PRAGUE - Praha

  • Praha (751)
  • >>> Josefov (87)
  • >>> CENTRAL SPOT PRAGUE - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

CENTRAL SPOT Prague Apartments se nachází v samotném srdci Prahy, jen pár metrů od Václavského náměstí. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech za ty nejlepší ceny. Vysoký standard a čistota jsou samozřejmostí, stejně jako wi-fi připojení zdarma v celém objektu. V okolí apartmánů se nachází památky, muzea, restaurace i oblíbené nákupní zóny. Díky své poloze přímo v centru jsou apartmány vhodné jako výchozí bod pro poznávání Prahy. Zastávka metra a tramvaje v těsné blízkosti hotelu.

CENTRAL SPOT PRAGUE ubytování v apartmánu

Nabízíme ubytování v apartmánech pro 2 až 9 osob. Apartmány jsou standardně vybaveny, mají vlastní koupelnu. V části apartmánů je také kuchyňka se základním nádobím. Ve všech apartmánech je wifi připojení zdarma.

Recepce

Check in je možný od 14:00 do 22:00 hodin. Recepce je otevřena od 8:00 do 20:00. Příjezdy po 20:00 nutno hlásit předem, pokud nebude hlášen pozdní příjezd a host nepřijede do 20:00, může být rezervace zrušena.

Gastronomie

V těsné blízkosti apartmánů najdete širokou nabídku restaurací jak s českou tak mezinárodní kuchyní.

Okolí apartmánu a Praha

Praha je krásné město se spoustou památek, z nichž některé se nachází přímo v bezprostřední blízkosti našich apartmánů. Díky poloze přímo v srdci města si v okolí našich apartmánů můžete užít prohlídku památek, procházky i nákupy v oblíbených nákupních zónách.

Rezervovat ubytování v CENTRAL SPOT PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah