BOUTIQUE HOTEL SEVEN DAYS - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Boutique Hotel Seven Days nabízí ubytování v přátelském prostředí v centru Prahy.

Boutique Hotel Seven Days je situován v blízkosti Václavského náměstí a Národního muzea. Ubytování je nabízeno ve vkusně zařízených a prostorných nekuřáckých pokojích s rychlým Wi-Fi zdarma. K zpříjemnění Vašeho pobytu můžete využít privátní saunu a jacuzzi, bar a restauraci a zdarma posilovnu. Parkování v hotelové garáží za poplatek.

BOUTIQUE HOTEL SEVEN DAYS ubytování v hotelu

K ubytování jsou nabízeny dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí jsou ručníky a fén. Ve vybavení pokojů nechybí trezor, minibar, TV, wifi připojení k internetu a rychlovarná konvice. Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny v klasickém stylu.

Gastronomie

V ceně ubytování je snídaně. Součástí hotelu je restaurace, bar a kavárna. V blízkosti hotelu najdete několik restaurací.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází v samém centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí a Národního muzea. Díky dobře dostupné MHD se pohodlně dostanete i do vzdálenějších koutů Prahy a navštívit tak můžete i např. Petřínskou rozhlednu nebo Pražský hrad. Večer si můžete zpříjemnit návštěvou jednoho z mnoha divadel nebo si vychutnat koncert vážné hudby v jednom z pražských kostelů.

Rezervovat ubytování v BOUTIQUE HOTEL SEVEN DAYS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah