NOBILIS RESIDENCE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Nově otevřený Apart Hotel se nachází na Praze 2 v elegantní budově s historickým šarmem, kde každý kout je designován tak, aby vyvolal pocit útulnosti a luxusu. 40 elegantních apartmánů s plně vybavenými kuchyněmi je lezno do jemných tónů lákajících k relaxaci.

Nově otevřený Apart Hotel se nachází na Praze 2 v elegantní budově s historickým šarmem, kde každý kout je designován tak, aby vyvolal pocit útulnosti a luxusu. 40 elegantních apartmánů s plně vybavenými kuchyněmi je lazeno do jemných tónů lákajících k relaxaci. Aparthotel je skvělou volbou nejen pro turisty, kteří při prozkoumávání pulzujícího města plného kultury, umění a života hledají pohodlné a moderní ubytování v centru Prahy, ale i pro ty z Vás, kteří při svém business pobytu hledají útočiště klidu pro svou práci spojenou s odpočinkem.

NOBILIS RESIDENCE ubytování v hotelu

Všechny naše apartmány mají Wi-Fi připojení k internetu, multimediální připojení s TV s plochou obrazovkou s mezinárodními programy. Kuchyně jsou vybaveny veškerým potřebným příslušenstvím, včetně mikrovlnné trouby, lednice s mrazákem, sporáku s digestoří, myčky nádobí, rychlovarné konvice a všech druhů kuchyňského vybavení.

Recepce

Bezkontaktní hotel s online recepcí ve Vašem mobilu. Po potvrzení a uhrazení Vaší online rezervace od nás obdržíte potvrzující e-mail s přístupem do aplikace myAlfred, kde naleznete všechny informace k Vašemu pobytu.
Příjezd a Odjezd

Nástup k pobytu v den příjezdu od 15:00 hod

Ukončení pobytu v den odjezd do 11:00 hod

Pokud se chcete ubytovat dříve, nebo odjet později, kontaktujte nás prosím - možnost poskytnutí této služby závisí na obsazenosti hotelu.

Gastronomie

Restaurace se od ubytování nachází 50 metrů. V okolí 100 metrů se nachází dalších 5 restaurací. Kavárna je vzdálena 100 metr, pivnice 80 metrů.

Okolí hotelu a Praha

Ubytování se nachází v samém centru hlavního města Prahy. Nedaleko ubytování se nachází plno památek, které stojí za to navštívit. Například Národní Muzeum, Václavské náměstí, Prašná brána, Jindřišská věž, Národní divadlo, Pražský hrad či Karlův most.

Rezervovat ubytování v NOBILIS RESIDENCE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah