HOTEL TIFANNYS - Beroun

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Beroun Golf Club  se nachází v Berouně a je obklopen vlastním golfovým hřištěm. Tento elegantní hotel má restauraci podávající středomořské a české speciality i mezinárodní kuchyni, konferenční prostory vhodné pro firemní i společenské akce, wellness a fitness centrum a venkovní bazén. Resort se nachází v Berouně,   zhruba třicet kilometrů od Prahy. Okolí nabízí nespočet aktivit.   Ke každému pobytu získáte neomezený vstup do wellness centra, které je součástí hotelu a parkování zdarma. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wi-Fi zdarma.  

Hotel Beroun Golf Club  se nachází v  Berouně  a je obklopen vlastním golfovým hřištěm. Tento elegantní hotel má restauraci podávající středomořské a české speciality i mezinárodní kuchyni. Ke každému pobytu získáte neomezený vstup do wellness centra, které je součástí hotelu a parkování zdarma. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Elegantně zařízené pokoje nabízí klimatizaci, koupelnu s vanou, minibary, TV, rychlovarnou konvicí s kávou a čajem a sejfem. Některé pokoje mají balkon. Apartmán č. 11 disponuje se dvěma pokoji, sprchovým koutem kuchyňkou s obývacím pokojem a nachází se v přilehlé budově. Beroun Golf Club má bezplatné wellness centrum se saunou, vířivkami, relaxační zónou a místnostmi určenými pro nejrůznější procedury, kde si můžete odpočinout. V letních měsících slouží k osvěžení venkovní bazén a nechybí ani posilovna. Za příplatek můžete využít salon Executive Lounge. Pro hotelové hosty nabízíme přepravu osob a neplacené soukromé parkoviště u hotelu. Do historického centra s aquaparkem, autobusovým nádražím i obchodem s potravinami dojdete za 10 minut.  

Důležité upozornění: v hotelu je možné ubytovat děti až od 6 let.   Otevírací doba recepce 7:00 - 20:00 (duben - říjen), 7:00 - 19:00 (listopad - březen).  

HOTEL TIFANNYS ubytování v hotelu

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, které jsou umístěny ve druhém a třetím patře hlavní budovy a je z nich nezapomenutelný výhled na golfové hřiště, královské město Beroun a brdské lesy. Hotel také nabízí ubytování v apartmánu v přilehlé budově, který disponuje se dvěma ložnicemi, kuchyňským koutem, obývacím prostorem a stylovou koupelnou se sprchou. V apartmánu není kouření povoleno ani na terase či předzahrádce.

Vybavení všech  pokojů v hlavní budově: koupelna s vanou, digitální TV, klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, rychlovarnou konvicí čajem a kávou. Některé pokoje mají venkovní terasu. Možnost přistýlky na vyžádání.

Recepce

Recepce - 7:00 - 20:00 v hlavní sezóně (duben - říjen)

Recepce - 7:00 - 19:00 v mimosezóně (listopad - březen)

Gastronomie

Luxusní restaurant Beroun Golf CLub je situován do klubového domu berounského golfového clubu, kde se nachází i hotel Beroun Golf Club. Ať už to bude snídaně, odpolední posezení u čaje, nebo večeře postaráme se o všechny detaily související s Vaší spokojeností. Naše menu obsahuje to nejlepší z české, středomořské a asijské kuchyně. Nabízíme denní speciality, degustační menu, zdravou kuchyni, polední zvýhodněné menu, rauty, brunche, zkrátka výběr pro všechny typy strávníků. Otevírací doba restaurace je pondělí - neděle od 8:00 do 19:00 hodin. Snídaně je možná od 8:00 do 10:00 hodin.

Okolí hotelu a Beroun

Hotel Beroun Golf Club se nachází v Berouně v těsné blízkosti křivoklátských lesů, ale zároveň pouhých 20 minut od letiště či centra hlavního města Prahy. Město Beroun ležící na březích Berounky je oblíbené mezi vodáky i turisty. Zajímavosti města Beroun: Rozhledna Městská hora, naučná stezka a cyklostezka Po stopách českých králů, vodní ráj Tipsport laguna Beroun, Koněpruské jeskyně, městské medvědárium, muzeum Českého krasu Beroun, Berounská Čertovka. Tipy na volný čas: in-line dráha, skatepark, výlety na kole, pěší turistika, naučné stezky. Okolí města Beroun: Rozhledna Děd u Berouna, horolezecký   park v lomu Alkazar, hrad Točník, hrad Karlštejn, zámek Nižbor, Svatý Jan pod skalou.

Cyklostezky: Po stopách českých králů, Tetínská vyhlídka, Karlštejnská trasa, Chrustenická trasa, Nenačovická trasa, Nižborská trasa, Hudlická trasa, Zdická trasa, Skryjská trasa.  

Rezervovat ubytování v HOTEL TIFANNYS - Beroun

Nejbližší ubytování v Berouně a okolí

Ubytování Beroun


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah