PENZION - UBYTOVNA SPORT - Beroun

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion - ubytovna SPORT se nachází v centru města Beroun. Naším cílem je nabídnout hostům kvalitní a pohodlné ubytování za rozumné ceny. Velmi dbáme na čistotu, pokoje se uklízí každý všední den.

Penzion je umístěn v blízkosti sportovního areálu TJ LOKOMOTIVA BEROUN, který nabízí široké spektrum sportovního vyžití. Nachází se zde dva squashové kurty, fitness, tenisová hala, kurt na beachvolejbal, badminton, umělá tráva, sauna, bowling, hřiště pro děti, venkovní posilovna aj.

Plavecký bazén a zimní stadion je cca 200 m od penzionu.

Parkování je možné u penzionu, kapacita parkoviště je 25 automobilů za cenu 20, - Kč/den. Nejbližší veřejné parkoviště je vzdáleno cca 3 minuty chůze od penzionu.

Snadné spojení do hl. m. Prahy umožňuje autobusová a vlaková doprava. Zastávky jsou vzdálené cca 5 minut chůze od penzionu.

Beroun je výchozím bodem pro mnoho výletů do okolí, navštívit můžete např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, chráněnou krajinnou oblast Český kras, cyklisté mohou využít několik cyklostezek (nabízíme možnost úschovy kol) atd.

PENZION - UBYTOVNA SPORT ubytování v pensionu

Penzion - ubytovna SPORT nabízí třicettři apartmánů a pokojů. Ve třetím patře se nachází penzion, kde jsou umístěny pokoje s vlastním sociálním zařízením, wifi a společnou kuchyňkou.

Ve druhém patře se nachází čtyři apartmány vybavené vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Ubytovna je umístěna také ve druhém patře, je určena pouze pro muže. Kuchyňka a společné sociální zařízení jsou umístěny na chodbě. V prvním patře jsou umístěny dva apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením.

Recepce

Otevírací doba recepce:

Po - Pá 7:00 - 12:00 a 17:00 - 20:00 h

Rezervovat ubytování v PENZION - UBYTOVNA SPORT - Beroun

Nejbližší ubytování v Berouně a okolí

Ubytování Beroun

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah