HOTEL U HEJTMANA ŠAROVCE - Uherské Hradiště

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel U hejtmana Šarovce se nachází v srdci královského města Uherské Hradiště, v příjemném prostředí s duchem minulosti a puncem současnosti.

Jeho příznivá poloha v centru města vychází vstříc aktivnímu trávení volného času – divadlo, kino, fotbalový stadion, aquapark či zimní stadion najdete jen pár minut pěšky od hotelu, a proto je ubytování vhodné nejenom pro cestovatele, byznysmeny a rodiče s dětmi, ale je ideální i pro sportovce.

V hotelu se nachází restaurace Kozlovna, kde si můžete dát čepované pivo z tanků, plzeňský ležák a každý měsíc na speciál volby sládků. Jídelní lístek je přizpůsobený pochoutkám k pivu a těšit se můžete také na tradiční české pokrmy.

Kromě ubytovacích služeb nabízí hotel i pronájem salonku, který má kapacitu 28 osob.

V naší zimní zahradě pro vás uspořádáme oslavu svatby, banket, firemní večírek nebo slavnostní posezení.

Tím ale hotelové služby nekončí – pro zpříjemnění pobytu umožňujeme po předchozí domluvě masáž na pokoji nebo hodinu krásy pro ženy s vizážistkou. Dokážeme pro vás zajistit i ochutnávku moravských vín, dopravu na výlety a památná místa, speciální služby máme vyhrazeny i pro cyklisty.

Hotel U hejtmana Šarovce se nachází v někdejším královském městě Uherském Hradišti na Slovácku. Patrový rohový dům s uličními křídly je situován pdél ulice Dvořákovy a Třídy Maršála Malinovského, v blízkosti městského parku – Smetanových sadů.

Dlouholetá tradice ubytovacích služeb odkazuje k roku 1937, kdy hotel pod původním názvem Park-hotel zbudoval Arnošt Moudrý ze Strážnice na ploše bývalé Fürstovy sladovny, rozparcelované po požáru roku 1928. Arnošt Moudrý, hoteliér ve Strážnici u Černého orla, je doložen jako majitel ještě po válce – do roku 1947. Hotel byl později pojmenován po bájné postavě slováckých dějin, kterému vdechl život uznávaný spisovatel František Kožík.

Kapacita hotelu je 30 osob. K dispozici máme 11× dvoulůžkový pokoj, 2× apartmán De-Luxe, 2× jednolůžkový pokoj a 1× dvoulůžkový pokoj s bezbariérovými úpravami.

Po dohodě zapůjčujeme kola, elektrokola, lyžařské vybavení a další sportovní vybavení. Dále zajištujeme servis kol a lyží.

Cyklisté jsou u nás vítáni - na vaše přání zajišťujeme možnost osobní přepravy v počtu osmi osob včetně vleku na kola (nutná objednávka dopředu).

Příznivá poloha hotelu umožňuje prozkoumávání okolí – svůj pobyt si tak můžete zpříjemnit projížďkami při Baťově kanálu, výlety na hrad Buchlov, na státní zámek Buchlovice, prohlídkou Archeoskanzenu Modrá nebo hraním golfu a minigolfu v nedaleké Ostrožské Nové Vsi. A pokud patříte mezi fanoušky vzduchoplavby, rádi pro vás zajistíme lety balónem.

HOTEL U HEJTMANA ŠAROVCE ubytování v hotelu

Komfortní a stylově zařízené hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, fénem, LCD televizí, telefonem, klimatizací a WIFI připojením. Tři pokoje mají možnost přistýlky. A aby se u nás cítili jako doma také lidé s handicapem, připraven je i jeden pokoj s bezbariérovými úpravami.

Hotel je vhodným místem pro pořádání soukromých oslav a firemních večírků a od dubna 2017 nabízí cateringové služby pro soukromé i veřejné akce. Problém není ani s pronájmem vinných sklepů k pořádání různých akcí. Pro firemní jednání nebo konferenci můžete využít salonek s kapacitou 28 osob.

Recepce

Hotelová recepce je otevřena od 6 do 22 hodin. Od 22 hodin do 6 hodin je recepce pouze na telefonu.

Gastronomie

V hotelu je možno si pro příjemný start dne k ubytování objednat i snídani.

Snídaně je mezinárodní, formou švédských stolů. Věříme, že si každý host vybere z bohaté nabídky ovoce, zeleniny, pečiva sladkého i slaného, šunek, sýrů a dalších potravin.

Okolí hotelu a Uherské Hradiště

The hotel is located in the royal town of Uherské Hradiště, which offers many attractions that are worth seeing. Among the important sightseeing places are the Masaryk Square with Baroque fountain, the Golden Crown Pharmacy with a pseudo-Renaissance façade and a Baroque interior, or the New Town Hall, the complex of Jesuit buildings, etc. The local aquapark, with new modern outdoor swimming pool, offers a pleasant relaxation in its wellness area. Wine lovers should not miss a visit to the burgher wine cellars in Mařatice.

Rezervovat ubytování v HOTEL U HEJTMANA ŠAROVCE - Uherské Hradiště

Nejbližší ubytování v Uherském Hradišti a okolí

Ubytování Uherské Hradiště


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah