PIVOVARSKÝ HOTEL - Dalešice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel v poetickém prostředí Dalešického pivovaru ve kterém se před více než 35 lety natáčel film režiséra Jiřího Menzela Postřižiny. Součástí areálu je restaurace, kde si kromě poctivé domácí kuchyně vychutnáte vynikající dalešické pivo, poté můžete navštívit unikátní Muzeum rakousko-uherského pivovarnictví.

Hotel poskytuje ubytování v 18 dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek (celková kapacita 55 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a vysokorychlostním wi-fi připojením k internetu s možností sledování až 24 televizních kanálů na vlastním přístroji. Rádi ubytujeme jak rodiny s dětmi, cyklisty, tak vaše firemní partnery či zákazníky. Součástí areálu je kromě restaurace i pivovarský sál (ideální pro svatební hostiny, oslavy, školení i konference) a soukromé parkoviště. Využít můžete naši půjčovnu kol a elektrokol, rezervaci venkovních tenisových kurtů (antuka) nebo víceúčelové obecní hřiště nedaleko pivovaru.

PIVOVARSKÝ HOTEL ubytování v hotelu

Hotelová část A: 3 - 4lůžkové pokoje s okny směřujícími na Dalešice a okolí (1× dvoulůžko + 1 nebo 2 jednolůžka), koupelna s WC a vanou

Hotelová část B: 2lůžkové pokoje s balkonem na nádvoří pivovaru (dvě lůžka spojená u sebe - možno oddělit), koupelna s WC a sprchovým koutem

Hotelová část C: 2lůžkové pokoje v klidné části pivovaru, okna směřují do zatravněného svahu (2× jednolůžko), koupelna s WC a sprchovým koutem. Pokoj C14 je vybaven pro handicapované hosty (upravená koupelna, zvýšené lůžko).

Všechny pokoje mají k dispozici wi-fi připojení k internetu a možnost sledování až 24 televizních kanálů na vlastním přijímači (notebook, tablet, telefon).

Ubytování je možné i s vychovaným domácím zvířetem.

Cena ubytování zahrnuje snídani v pivovarské restauraci (7:30 - 10:00 ).

Recepce

Recepce je otevřena denně od 7:30 do 20:30, poté zajišťují recepční služby kolegové v restauraci.

Ubytování je možné od 14:00 (příjezd do 18:00 ), předání pokojů do 10:00 v den odjezdu. Po dohodě možno domluvit jiný čas nástupu i odjezdu.

Gastronomie

Poctivá a kvalitní jídla z naší restaurace zapijete výborným dalešickým pivem (Dalešická jedenáctka, Dalešické májové - 13% speciál, Fledermaus 13% tmavý speciál).

Rezervovat ubytování v PIVOVARSKÝ HOTEL - Dalešice

Nejbližší ubytování v Dalešicích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah