HOTEL ROMA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Roma, jenž byl nedávno zrekonstruován, se nachází v historickém centru Prahy, na Malé Straně, přímo pod jednou z dominant města - známou Petřínskou rozhlednou. Jen co by kamenem dohodil naleznete Pražské Jezulátko. Řeka Vltava, Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo a ostrov Kampa v okolí hotelu vytváří jedinečnou historickou atmosféru. Náš ochotný personál vám rád poskytne veškeré potřebné informace a postará se o to, aby váš pobyt byl tak příjemný, jak jen to je možné. Začněte svůj den s vynikající snídaní a zakončete jej pak odpočinkem v překrásně upravených pokojích.

HOTEL ROMA ubytování v hotelu

Hotel Roma nabízí ubytovací kapacitu 90 pokojů. Všehny pokoje jsou zaříízeny v italském stylu, na pokoji je telefon s přímou linkou, satlitní TV, rádio, vysokorychlostní Wi-Fi Internet, minibar, trezor, detektory kouře, klimatizace. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice a šálky. Pokoje jsou nekuřácké.

Standartní pokoje
Hotel Roma Praha nabízí příjemné ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojů (manželská postel / dvě oddělená lůžka) nebo v třílůžkovém pokoji, který má jednu manželskou postel a lůžko pro třetí osobu. Pokoje mají dřevěné podlahy a jsou nekuřácké. Snídaně a připojení k Wi-Fi na pokoji je v ceně zahrnuto.

Starožitné pokoje
Chcete-li si vychutnat magickou atmosféru historické Prahy, využijte ubytování v jednom z šesti jedinečných apartmánů, vybavených původním starožitným nábytkem a dekoracemi. Váš starožitný pokoj má dřevěné podlahy a starožitnou postel. Je nekuřácký. Díky jedinečnému výhledu na Petřínský park se budete cítit uvolněně.

Apartmány
Rodiny a skupiny přátel mohou strávit pobyt v apartmánu, který disponuje 2 oddělenými pokoji s 4 lůžky (1 manželská postel a dvě oddělená lůžka). Některé apartmány jsou vybaveny malou kuchyňkou a odděleným obývacím prostorem. K dispozici je také 1 velký mezonetový apartmán se 2 koupelnami a kuchyňkou.

Recepce

Recepce je otevřena 24hodin denně.

Okolí hotelu a Praha

Poloha: Hotel je umístěn přímo pod dvěma pražskými dominantami – slavnou Petřínskou rozhlednou a Pražským Hradem. Díky jeho adrese Újezd 24, Praha 1 - Malá Strana je hotel velmi příhodně umístěn. Je jen pár kroků od všech hlavních pražských památek, jako je Karlův Most, Pražský Hrad, Staroměstské náměstí a je obklopen důležitými českými institucemi jako parlament, vláda a většinou velvyslanectví. Což svědčí o bezpečném a klidném okolí. Praha Malá Strana: Tato část města byla postavena ve 13. Století. Její jméno pochází z pozice na levém (západním) břehu řeky Vltavy, na svazích hned pod Pražským Hradem a naproti větším čtvrtím Prahy pravého břehu, kterými je spojena Karlovým mostem. V dávné minulosti, Malá Strana byla zvaná Malé Město Pražské. Vytvořena roku 1257 sloučením počtu stavení pod Pražským Hradem v jeden administrativní celek. Vzdálenosti: Centrum Prahy 0 km Národní Divadlo 0,3 km Karlův most 0,5 km Pražský Hrad 0,6 km Chrám Sv. Mikuláše 0,6 km Staroměstské náměstí 0,8 km Petřínská rozhledna 0,2 km Václavské náměstí 0,9 km Pražské Jezulátko 0,4 km Letiště RUZYNĚ 20km Wilsonovo nádraží 8 Km.

Rezervovat ubytování v HOTEL ROMA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah