HOTEL WILLIAM - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel William je útulný hotel s jedinečnou polohou v historickém centru Prahy.

Hotel William je oblíbený pro skvělou polohu v historické části Prahy 1 u kostela Pražského Jezulátka. Můžete se těšit na příjemné ubytování v čistých a pohodlně zařízených pokojích 3* hotelu Superior a bohaté bufetové snídaně.

HOTEL WILLIAM ubytování v hotelu

Hotel William nabízí ubytování ve 43 elegantně a pohodlně zařízených pokojích, s vlastním sociálním zařízením, bezpečnostní schránkou, televizí se satelitním příjmem, telefonem a vysoušečem vlasů. Hotelové pokoje se nachází v pěti poschodích s výtahem v mezipatře.

Recepce

Recepce je Vám k dispozici v čase 6:00 - 22:00 hodin.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí snídaně formou bufetu, jejichž cena je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v příjemném prostředí s pohádkovou atmosférou, která je typická pro celý hotel. Snídaně jsou servírovány od 7:30 - 10:00 hodin (na přání hosta lze připravit snídaňový balíček v případě dřívějšího odjezdu). V denní nabídce je zelenina, ovocné saláty, uzeniny, mléčné výrobky, cereálie, slané i sladké pečivo, káva, čaj, džus a další.

Okolí hotelu a Praha

Hotel William je ​yynikající volbou pro klienty hledající atmosféru Malé Strany, na které dýchne historie kouzelné stověžaté Prahy s pěší dostupností Karlova mostu a Petřína. Procházkou lze dojít až na Pražský hrad nebo je možno využit jízdu tramvají přímo ze zastávky před hotelem.

Rezervovat ubytování v HOTEL WILLIAM - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah