HOTEL MUSEUM - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Museum, s ideálním umístěním v samém centru Prahy, několik kroků od Václavského náměstí a v těsné blízkosti Státní Opery, je obklopen historickými památkami a turistickými atraktivitami stejně tak jako nejlepšími nákupními místy. Útulný hotel se nachází ve zrenovovaném domě z 19. století. Znamenitě zapadá do prostředí historické Prahy. Klidné a tiché umístění uspokojí i nejnáročnější klientelu z řad turistů či obchodníků. Hotel Museum *** drží krok se současnými moderními trendy v hotelnictví. Atrium s malou zahradou, které je rovněž součástí penzionu, přináší jedinečné podmínky pro příjemnou relaxaci a odpočinek. Hotel má bezbariérový vstup a pět pokojů s bezbariérovým přístupem.

HOTEL MUSEUM ubytování v hotelu

Penzion Museum Vám nabízí výjimečné, kvalitní ubytování ve 12 pokojích. Pro klienty, hledající dostatek místa a pohodlí, jsou k dispozici prostorné pokoje s ložnicí a obývacím pokojem, které Vám zaručují neobyčejný pobyt v centru města. Ideální pro rodiny - 2 až 4 osoby. Všechny komfortní, moderní pokoje jsou vybaveny klimatizací, barevnou televizí (35 filmových a satelitních programů), telefonem s přímou volbou, lednicí, wi-fi připojením k internetu zdarma, koupelnou se sprchou a toaletou. Pokoje se otevírají magnetickou kartou. K dispozici jsou pouze nekuřácké pokoje. Na pokojích jsou k dispozici trezory zdarma, na klíč vybíráme zálohu 500 CZK. K dispozici je zdarma dětská postýlka.

Recepce

Nonstop

Gastronomie

Možnost cateringu. Společnost, která provozuje tento hotel, vlastní i dvě restaurace v centru Prahy, v blízkosti Národního divadla. Stravování lze zajistit i v těchto restauracích.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází v blízkosti Václavského náměstí, které je považováno za centrum hlavního města Prahy. Pěšky jsou dostupné všechny důležité pamětihodnosti a kulturní akce. Hotel Museum najdete jen pár minut od Hlavního nádraží a Státní opery.

Rezervovat ubytování v HOTEL MUSEUM - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah