DVŮR PECÍNOV - Struhařov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Dvůr Pecínov se nachází v obci Struhařov nedaleko od města Benešov a pro hosty nabízí možnost ubytování ve stylových pokojích zařízených ve viktoriánském stylu, či ve vkusně vybavených bezbariérových pokojích určených zejména rodinám s dětmi; levné ubytování je pak možné v prostorech ubytovny sportovců se společnými sociálním zázemím a kuchyňkou.

Dvůr Pecínov se nachází v obci Struhařov nedaleko od města Benešov a pro hosty nabízí možnost ubytování ve stylových pokojích zařízených ve viktoriánském stylu, či ve vkusně vybavených bezbariérových pokojích určených zejména rodinám s dětmi; levné ubytování je pak možné v prostorech ubytovny se společnými sociálním zázemím a kuchyňkou.

Ubytování je možné ve třech různých úrovních, a to v budově hotelu, penzionu a hostelu.

Součástí areálu jsou rovněž bowlingové dráhy, kulečník, biliard, 3 tenisové kurty s umělým povrchem, plážový volejbal, nerezový bazén se samostatným dětským brouzdalištěm s fontánkou, wellness, fitness, ... .

Velmi rádi zajistíme pro firemní klientelu do nejmenšího detailu dle jejich požadavků rauty, školící, vzdělávací či teambuildingové akce a doprovodné aktivity.

DVŮR PECÍNOV ubytování v pensionu

Budova hotelu Deluxe nabízí 8 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj a 1 apartmán s kuchyňským koutem. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s vanou, WC a bidetem. Každý z pokojů na hotelové části je vybaven lednicí a TV. Na pokojích je k dispozici internetové připojení.

Kategorie Superior nabízí 5 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 4 čtyřlůžkové pokoje. Na těchto pokojích je k dispozici TV a internetové připojení. Pokojům přínáleží i vlastní terasa s výhledem na bazén.

Recepce

Recepce je otevřena každý den od 8.00 do 20.00 hodin. Od 20.00 do 22.00 hodin jsou recepční pro klienty na telefonu.

Gastronomie

Dominantu hotelu tvoří restaurace, která vznikla z barokní budovy původní sýpky a zachovala si styl takzvaného selského baroka. Ve dvoupodlažní restauraci „Špejcharu“ si pochutnáte na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Před restaurací je k dispozici velká terasa, která je využívána kromě příjemného posezení k nejrůznějším akcím - rauty, bankety, grilování, koncerty atd.

Okolí pensionu a Struhařov

Hotel se nachází v blízkosti města Benešov. Okolní krásná příroda láká turisty nejen k procházkám, ale i k cyklistickým i pěším výletům. V blízkém okolí se nachází i takové historické skvosty jako např. Zámek Jemniště, Zámek Konopiště, hrad Český Štenberk a památná hora Blaník. U hotelu jsou návštěvníkům k dispozici 3 tenisové kurty s umělým povrchem, venkovní bazén, fitness centrum, Wellness centrum, sauna či stolní tenis.

Rezervovat ubytování v DVŮR PECÍNOV - Struhařov

Nejbližší ubytování v Struhařově a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah