VILLA RÉNA - Luhačovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více ve vile

Popis ubytování

Villa Réna se nachází ve městě Luhačovice.

V letech 2014 - 2015 proběhla rekonstrukce vnitřních prostorů budovy. Milovníci prvorepublikových vil si přijdou na své. Technická struktura budovy zůstala zachována. VILLA RÉNA se vyznačuje jedinečností a unikátností dobově zachovaných stavebních a materiálových prvků. Chloubou jsou dochované vstupní prostory a zrenovované dveře a okna. Situačně byla provedena úprava obytného prostoru, které historicky sloužily a jsou využívány ke komerčním účelům. Jedná se o prvorepublikovou vilu, která je výjimečná svou atmosférou.

VILLA RÉNA ubytování ve vile

V prvním patře je každý pokoj vybavený vlastním sociálním zařízením, minibarem a televizí. V prvním patře se nachází společná kuchyňka. Ve druhém patře jsou dva pokoje, které mají společné sociální zázemí se společnou kuchyňkou na patře.

Recepce

RECEPCE: tel. příjezd hostů

Pozdější příjezdy po 18 hod. hlaste prosím na tel. , Bc. Dagmar Kocmanová

Gastronomie

VILLA RÉNA LUHAČOVICE - stravu NENABÍZÍME. Hodně restaurací se nachází v okolí budovy.

Okolí vily a Luhačovice

Město se nachází v jihovýchodní části České republiky ve Zlínském kraji. Jsou to čtvrté největší lázně v Česku a největší na Moravě. Město leží v nadmořské výšce 250 m a vrcholky okolních kopců dosahují maximální nadmořské výšky 672 m (vrchol Komonec). Hlavní chloubou Luhačovic jsou léčivé prameny. Luhačovice leží v kotlině, údolí říčky Horní Olšava zvané Šťavnice, pramenící pod vrchem Doubravou severně od vesnice Slopné. Nad Luhačovicemi na horním toku říčky byla vybudována přehrada, aby zachycovala nenadálé přívaly vod. Pod vrchem Jestřabí (305 m) přibývá pozlovický potok vytékající z oblasti Komonce. O Luhačovicích se mluví jako o Perle Moravy. Odůvodněním jsou především bohatství minerálních vod. Jsou to vody vzácné, což názorně dokazuje, že lázně každoročně navštíví naši i zahraniční hosté, aby si v luhačovických lázních upevnili zdraví. Léčba je především zaměřena na dýchací ústrojí, trávení a obezitu. Lázně jsou proslulé kulturním posláním, milovníci hudby mohou pravidelně poslouchat koncerty, provoz v lázních je celoroční, tyto kulturní akce jsou rovnoměrně rozloženy po celý rok. Od roku 1953 se v lázních každoročně pořádá luhačovické kulturní léto, v jehož programu účinkovala řada vynikajících umělců našich i zahraničních. Plným právem byla proto tato významná akce přezvána na Mezinárodní kulturní léto.

Rezervovat ubytování v VILLA RÉNA - Luhačovice

Nejbližší ubytování v Luhačovicích a okolí

Ubytování Luhačovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah